TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Владо Георгиев пресреќен,ова се првите зборови на неговата ќерка

Сител - 20.04.2017

Откако стана татко, на познатиот пејач Владо Георгиев, главна преокупација му е ќеркичката Софија и често на социјалните мрежи ги споделува своите најнови импресии врзани за ќерката. Овој пат Георгиев беше малку затечен, а повеќе и воодушевен кога ...

Владо Георгиев веќе не ја крие сопругата: Еве каква фотографија објави со неа!

Вистина.мк - 20.04.2017

Иако до неодамна сопругата ја криеше од очите на јавноста и ретко кој можеше да ги сретне заедно, сега Владо Георгиев одлучи на цел свет да покаже какво богатство има до себе. Тој со убавата Милица периодов престојува на црногорското приморје, а на ...

ГЕОРГИЕВ ЛЕТА ВО ОБЛАЦИ: Ова е првиот збор на неговата ќерка! (фото)

Exclusive.mk - 20.04.2017

Откако стана татко, на познатиот пејач и кантавтор Владо Георгиев, осмомесечната Софија му е главна преокупација, а често со пријателите и следбениците на социјални мрежи ги споделува најновите импресии поврзани со ќеркичката.

Владо Георгиев пресреќен,ова се првите зборови на неговата ќерка (ФОТО)

Exclusive.mk - 21.04.2017

Откако стана татко, на познатиот пејач Владо Георгиев, главна преокупација му е ќеркичката Софија и често на социјалните мрежи ги споделува своите најнови импресии врзани за ќерката. Овој пат Георгиев беше малку затечен, а повеќе и воодушевен кога ...

Владо Георгиев пресреќен: Ќерката го изговори првиот збор

Хитпортал - 21.04.2017

Откако стана татко, познатиот пејач Владо Георгиев, не се разделува од ќеркичката Софија и често на социјалните мрежи ги споделува своите најнови импресии врзани за ќерката. Овој пат Георгиев беше навистина среќен, а и воодушевен кога сфатил кој е ...