TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Хорор: Кумановец силувал 13-годишно девојче

Сител - 06.10.2017

СВР Куманово поднесе кривична пријава против Б.Ф. (21) од Куманово, поради постоење основи на сомнение за сторено кривично дело “полов напад врз малолетник кој не наполнил 14 години“. Пријавениот, во претпладневните часови на 19 минатиот месец, во ...

Кумановец извршил полов напад врз 13 годишно девојче

Kumanovo News - 06.10.2017

Пријавениот, на 19 септември во претпладневните часови, во неговата семејна куќа во Куманово, извршил полов напад на 13 годишно ...

Кумановец силувал 13-годишно девојче

Кумановски м. - 06.10.2017

loading... СВР Куманово поднесе кривична пријава против Б.Ф. (21) од Куманово, поради постоење основи на сомнение за сторено кривично дело “полов напад врз малолетник кој не наполнил 14 години“, информираат од Министерството за внатрешни работи.

Кумановец силувал 13-годишно девојче

МК News - 06.10.2017

СВР Куманово поднесе кривична пријава против Б.Ф. (21) од Куманово, поради постоење основи на сомнение за сторено кривично дело “полов напад врз малолетник кој не наполнил 14 години“. Пријавениот, во претпладневните часови на 19 минатиот месец, во ...

Кумановец силувал дете

Република - 06.10.2017

СВР Куманово поднесе кривична пријава против Б.Ф. (21) од Куманово, поради постоење основи на сомнение за сторено кривично дело “полов напад врз малолетник кој не наполнил 14 години“ Пријавениот, во претпладневните часови на 19 минатиот месец, во ...

Извршил полов напад на 13-годишно девојче

МКД - 06.10.2017

Полицијата поднесе кривична пријава против Б.Ф. (21) од Куманово, поради постоење основи на сомнение за сторено кривично дело полов напад врз малолетник кој не наполнил 14 години. Пријавениот, според МВР, во претпладневните часови на 19 септември во ...

Силување на малолетничка ја потресе Македонија

Sky - 06.10.2017

СВР Куманово поднесе кривична пријава против Б.Ф. (21) од Куманово, поради постоење основи на сомнение за сторено кривично дело “полов напад врз малолетник кој не наполнил 14 години“. Пријавениот, во претпладневните часови на 19.09.2017 година, во ...