TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Бијонсе ужива во ноќните излегувања со сопругот

ЗаЗабава - 20.04.2017

Иако бремена, Бијонсе не изостанува од ноќните излегувања и забавата со сопругот Џеј Зи. Парот посети еден клуб во Холивуд. Бијонсе носеше тесен, долг, бордо фустан, а косата и беше врзана.

Непрепознатлива: Бијонсе во 8-миот месец од бременоста (фото)

Хитпортал - 20.04.2017

Поп дивата Бијонсе наскоро ќе се породи, а на социјалните мрежи се појавија фотографии од пејачката од една прослава. Како што на сите им е веќе познато, пејачката очекува близнаци, па е многу поголема отколку кога беше бремена со Блу Ајви.

Бијонсе во осмиот месец од бременоста изгледа ВАКА (ФОТО+ВИДЕО)

Убавина и Здравје - 20.04.2017

Популарната пејачка Бијонсе и нејзиниот сопруг Џеј Зи во јуни ќе станат родители на близнаци, а на приновата најмногу и’ се радува нивната ќеркичка Блу Ајви. Сепак, фотографиите на бремената Бијонсе ретко можат да се видат во јавност, а многумина ...

ФОТО: Бијонсе каква што никогаш не сме ја виделе

Курир - 20.04.2017

Таа стори сè да се сокрие од папараците но не успеа. Бијонсе е во поодмината бременост и наскоро ќе роди близначиња, па разбирливо е што вишокот на килограми е забележлив. Таа вчера се појави на роденден на пријател, и стори се што може за да се ...

Досега не сте ја виделе ваква! Бијонсе непрепознатлива

Пулс24 - 20.04.2017

Таа стори сè да се сокрие од папараците но не успеа. Бијонсе е во поодмината бременост и наскоро ќе роди близначиња, па разбирливо е што вишокот на килограми е забележлив. Таа вчера се појави на роденден на пријател, и стори се што може за да се ...

Бијонсе каква што никогаш не сме ја виделе (ФОТО)

Press24 - 20.04.2017

Бијонсе е во поодмината бременост и наскоро ќе роди близначиња, па разбирливо е што вишокот на килограми е забележлив. Таа вчера се појави на роденден на пријател, и стори се што може за да се сокрие од папараците, но не успеа.

Бијонсе каква што никогаш не сме ја виделе

Телевизија Нова - 20.04.2017

Таа стори сè да се сокрие од папараците но не успеа. Бијонсе е во поодмината бременост и наскоро ќе роди близначиња, па разбирливо е што вишокот на килограми е забележлив. Таа вчера се појави на роденден на пријател, и стори се што може за да се ...