TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

ФОТО: Лоба во секси стајлинг ги запали скопските улици!

Курир - 09.11.2017

Минимализмот и спортските комбинации се нејзин најчест избор кога е имиџот во прашање, а низ скопските улици може да ја видиме од девојка во целосно спортски стајлинг, па се до секси мачка, но во минималистичка и сведена варијанта.

Фото: Викторија Лоба ги собра сите погледи на скопските улици

Press24 - 09.11.2017

Убавата Викторија Лоба собира погледи каде и да се појави, а овој пат го сврте вниманието кон себе со својот есенски стајлинг со кој се пофали на ...

Лоба во секси стајлинг

Пулс24 - 09.11.2017

Викторија Лоба со својот сензуален руски изглед, што и да облече на себе изгледа маркантно и привлечно, а посебно ако облече нешто посексапилно. Минимализмот и спортските комбинации се нејзин најчест избор кога е имиџот во прашање, а низ скопските ...

Викторија Лоба со секси стајлинг прошета низ Скопје – Фото

Скопје24 - 09.11.2017

Викторија со својот сензуален руски изглед што и да облече на себе изгледа маркантно и привлечно, а посебно ако облече нешто посексапилно. Минимализмот и спортските комбинации се нејзин најчест избор кога е имиџот во прашање, а низ скопските улици ...