TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Ма, каква Ким Кардашијан: Наташа го има најголемиот задник на светот - сите се згрозуваат кога ќе се сврти, а таа е ...

Сител - 09.11.2017

Луѓето се шокирани кога ќе ја видат, а таа за себе ќе каже дека е пластична и горда на тоа. Сега влегува во натпреварување за најголем задник на светот и шанси да победи на тоа, токму како и нејзината огромна позадина.

Наташа сака да има најголем задник во светот

Репортер - 09.11.2017

Наташа Краун (24), Србинка од Гетеборг, има само една цел во животот, да има најголем задник во светот. Иако на многумина желбата за задник со обем од 190 сантиметри им е одвратна, има и такви кои се воодушевени од тоа.

Повеќе широка, отколку висока: Србинка го има најголемиот задник на светот

Таратур - 09.11.2017

Наташа Краун е 24-годишна девојка од Србија која неодамна стана сопственичка на најголемиот задник на светот. Живее во Шведска и нејзината „животна цел“ (браво за стремежот, девојко 😀 ) била да има што поголем задник.

Сопругот и бранел да се наптреварува за „најдобар задник на Бразил“, таа го оставила и победила (фото)

Кумановски м. - 08.11.2017

loading... Во Бразил секоја година се одржува натпреварувањето за најдобар задник. Овогодинешната пбоедничка е Роси Оливеира, жена која била подготвена да си го жртвува бракот за да учествува во овој програм.

Роси морала да бира меѓу сопругот и натпреварот „Бум Бум“

Репортер - 08.11.2017

Во текот на натпреварувањето таа парадираше во бикини и ги воодушеви организаторите држејќи го знамето на Амазон, нејзината татковина, испраќајќи силна порака до претседателот на Бразил. Светското познато натпреварување „Мис Бум Бум“, на кое се ...

Мис Бум-бум

Слободен Печат - 08.11.2017

Рози Оливера е новата „Мис Бум-бум“, откако победи во мошне силна конкуренција на натпреварот одржан во Сао Паоло, Бразил. Оливера во наредната година ќе биде горда сопственичка на наградата што организаторот ја доделува на натпреварувачката со ...

Сопругот и' забранувал да се натпреварува за најдобар задник во Бразил, а таа го напуштила и победила

Точка - 08.11.2017

Во Бразил секоја година се одржува натпреварување на коешто се избира токму – најубав и најголем задник. Овогодинешна победничка е Роси Оливеира, жена којашто била подготвена дури и да го жртвува својот брак како би учествувала во оваа програма.

Сопругот ѝ забранил да се натпреварува на Miss Bum Bum – го остави и ја освои круната

Таратур - 08.11.2017

На овогодинешното натпреварување за најсекси задник во Бразил круната ја однесе фаталната Роси Оливеира. Откако ги порази тринаесетте финалистки и ја освои титулата, убавицата откри дека поради нејзиното учество на ова натпреварување морала да се ...