TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Не сум трудна, дебела сум!

Вечер - 12.08.2017

После шпекулациите дека е трудна, а кои се појавија како резултат на една нејзина објавена фотографија од одморот во Јамајка, на која и се гледа заоблено стомаче се огласи и поранешната пејачка Ноне: - Луѓе, не сум трудна... дебела сум.

Ноне се огласи од Јамајка: „Луѓе, не сум трудна, дебела сум“

Маркукуле - 12.08.2017

Некогашната македонска поп-пејачка, Ноне Неделковска деновиве ужива на Јамајка, заедно со своето момче Рајан кој е таму роден. По неколкуте фотографии кои таа ги објави оттаму, дел од домашните медиуми излегоа со информации дека таа е бремена, а ...