TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Џони Деп пред банкрот!!

Канал5 - 13.09.2017

Холивудската ѕзвезда Џони Деп според дел од медиумите веќе неколку месеци на разни начини се обидува да се спаси од банкрот. Секако главна причина за финансискиот колапс на големата ѕвезда е неговиот стил на живот, да троши повеќе од што заработува.

(ФОТО) Амбер Херд ја разголи задницата на одмор со девојка на Бали

Локално - 13.09.2017

Пред околу еден месец Aмбер Херд се раздели со бизнисменот Илон Муск, а двајцата истакнаа дека причината за разделбата им се различните работни планови. И покрај тоа двајцата беа забележани неколку пати заедно, пишува OK Magazine.