TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Секс остров им нуди на мажите секс, алкохол и дрога 24 часа дневно

Кајгана - 13.10.2017

Контроверзната понуда од колумбиската компанија „Good Girls Company“ наиде на измешани критики од јавноста, откако беше најавена како „единствено и неограничено секс искуство“ во „друштво на добри девојки“.

Секс со оргии, дрога и алкохол е аранжманот што го нуди колумбиски остров

Репортер - 13.10.2017

Секс, дрога и алкохол е понудата на аранжманот на една компанија, која ги објави и првите рекламни спотови за одмор на секс-островот се наоѓа покрај брегот на Картахена, во северна Колумбија.

Четири дена забава со неограничен секс, дрога и алкохол, туристичка понуда на Колумбиски остров

Скопје24 - 12.10.2017

Секс-островот се наоѓа покрај брегот на Картахена, во северна Колумбија, и во спотовите се прикажани мажи како доаѓаат да уживаат во оргии и во дрога. Во едно од еротските видеа, маж влегува во вила, каде што го чекаат четири девојки на кревет.

ВИДЕО: Неограничени количини дрога, алкохол и проститутки – за само 5.000 долари (ВИДЕО)

Sky - 12.10.2017

Патничката агенција „Good Girls Company“ во својата понуда ставила хедонистичко патување какво што не се гледа секој ден. На едно место ќе се најдат проститутки, дрога и алкохол. Агенцијата ветува дека сите оние кои на 24 ноември ќе се упатат со нив ...

ОСТРОВ НА БЛУД И НАЈЛУДИ ФАНТАЗИИ: Басплатен алкохол и дрога, неограничен секс со 60 проститутки - Еве колку треба да ...

Сител - 12.10.2017

Една патничка агенција (Good Girls Company,Велика Британија) во својата понуда вклучила хедонистичко патување какво не се гледа секој ден. На едно место се проститутки, алкохол и дрога. Агенцијата ветува дека сите оние кои на 24.

Содома и Гомора: Реклама за оргии на остров предизвика хаос

Република - 12.10.2017

Патничката агенција „Good Girls Company“ во својата понуда ставила хедонистичко патување какво што не се гледа секој ден. На едно место ќе се најдат проститутки, дрога и алкохол. Агенцијата ветува дека сите оние кои на 24 ноември ќе се упатат со нив ...