TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Слатки гости: Најмладите од Академијата на ФФМ во посета на А репрезентацијата (ФОТО)

Екипа - 10.11.2017

Пред утрешниот пријателски натпревар со Норвешка кој А репрезентацијата на Македонија го игра од 18:30 часот на националната арена „Филип Втори“ во Скопје, избраниците на Игор Ангеловски имаа пријатна посета денеска во хотелот „Гранд Плаза“.

СЕГАШНОСТ И ИДНИНА: На македонскиот фудбал на едно место (ФОТО)

SportMedia - 10.11.2017

„Дечиња, да сте живи и здрави, и еден ден да бидете на местото на вашите идоли!!! Ви благодариме на посетата, сите сме Македонија!!! Вака им порача на неочекуваните гости од повеќе млади селекции, селекторот на сенироската Игор Ангеловски, и ...