TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Се тресеше хотелот: Зорица го опиша првиот секс со Кемиш

Сител - 18.06.2017

Зорица Брунцлик откри дека првиот секс со Кемиш го имала поради кладба. Пејачката признава дека веднаш паднала на шармот на хармоникашот, но во тој момент, признава дека нему му била само „цртка“.

Некогаш се сакаа, а денес не се ни поздравуваат на улица!

Вечер - 18.06.2017

Не е мал бројот на познати личности кои имаат по неколку разводи зад себе. Нивните бивши сопружници ретко кој ги знае затоа што не се експонираат во јавноста, а тие ретко зборуваат за минатото па дури некои од нив се во толку лоши односи што и на ...

Зорица ги шокираше сите: После сексот со Камиш се тресеше цел хотел!

Exclusive.mk - 18.06.2017

Љубовта на Кемиш и Зорица важи за една од најстабилните на естрадата, но таа во една емисија откри една доста возбудлива и занимлива информација. Признала дека е „паднала“ на хармоникаш и раскажа како се започнало со нејзиниот сака.