TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Популарниот водител „ранет“ во ноќен клуб во Грција (ФОТО)

Убавина и Здравје - 12.08.2017

Популарниот водител Огњен Амиџиќ е познат по смислата за хумор и по шеговитиот начин на комуникација со гостите во својата емисија „Ами Џи шоу“, но и со своите обожаватели и следбеници на социјалните мрежи.

ДОБРО ШТО ПРЕЖИВЕА: Водителот Огнен Амиџиќ повреден во престрелка во Грција! (ФОТО)

Exclusive.mk - 12.08.2017

Водителот Огнен Амиџиќ својот одмор го поминува на плаќите во Грција, Познат по урнбесните шеги во своите шоуа, овој пат Огнен се насмеа на своја сметка. Објави фотка од својот изгребан палец и напиша дека тоа е повреда од синоќешната престрелка во ...