TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Страсна романса: Адријана Лима со Турчинот Метин Хара уживаат на јахта во Бодрум

Фемина - 16.07.2017

Адријана Лима и Метин Хара уживаат во својот прв заеднички одмор. 36-годишната Бразилка и 35-годишниот Турчин беа фотографирани додека се релаксираа на јахта во Бодрум. Новиот љубовен пар се бакнуваше и разладуваше во бистрите води.

Адриана Лима уловена во жешка акција со момчето на јахта

БркајРабота - 15.07.2017

Поранешната српска снаа Адриана Лима пред неколку дена од Црна Гора отпатува во Турција кај новото момче Метин Хара. Дека двојката се забавува сведочат и овие папарацо фотографии од јахта кои се појавија на социјалните мрежи.

Адриана Лима со новото момче ужива на јахта во Бодрум

Попара - 17.07.2017

Поранешната српска снаа Адриана Лима пред неколку дена од Црна Гора отпатува во Турција кај новото момче Метин Хара. Дека двојката се забавува сведочат и овие папарацо фотографии од јахта кои се појавија на социјалните мрежи.