TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Фани Христова: Татко ми не сакал да се родам, а ме сакаше безусловно!

Фокус - 21.04.2017

Поп пејачката и диџеј Фани Христова утре ќе ја промовира новата песна ,,Казна и грев’’. Таа самата стои зад музиката и текстот на нумерата, додека аранжманот и продукцијата се на Роберт Билбилов.

Фани Христова скршена од болка: Никогаш не успеа да ја преболи неговата загуба! (фото)

Вистина.мк - 21.04.2017

Минати се речиси пет години од смртта на таткото на Фани Христова. Познатата диџејка во објава на социјалните мрежи ги преточи своите емоции. Таа се сети на една прекрасна порака од нејзиниот татко.