TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Невиден гаф: Водител среде емисија во живо избегал од пред камерите

Press24 - 12.09.2017

Кога станува збор за програм во живо, грешките се скоро неизбежни, а во тоа се уверил и водителот на временска прогноза Том Донкин. Тој требаше на прочита нов извештај за ураганот „Ирма“, меѓутоа сѐ тргнало наопаку.

Побегнал од камерите: Водителот на временска прогноза се избламирал во живо, а гледачите "паѓале" од смеење

Точка - 12.09.2017

Британскиот водител Том Донкин се избламирал за сите пари, а снимката од неговите бисери преку ноќ станала хит на интернет. Кога се работи во живо, грешките се речиси неизбежни, а во тоа се уверил и водителот на временска прогноза, Том Донкин, кој ...

Водителот на временска прогноза се посрамоти во емисија во живо (видео)

Press24 - 12.09.2017

Кога се работи во живо, грешките се речиси неизбежни, а во тоа се уверил и водителот на временска прогноза, Том Донкин, кој на сред програма во живо "се скарал" со камерманите и ги насмеал гледачите до солзи.