TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Повторно промена: Кејт Мидлтон со лажен боб во Лондон

Хитпортал - 14.11.2017

Кејт Мидлтон како никогаш досега експериментира со својот изглед, поточно со својата коса. На последното официјално појавување во Лондон, војводката се послужи со трик кој дамите го обожуваат. Кејт имаше „лажна“ боб фризура.

Пипа Мидлтон непрепознатлива без шминка

Пулс24 - 14.11.2017

Помладата сестра на војводката од Кембриџ со овој гест ги изненади сите. Имено Пипа Мидлтон го покажа својот сосема природен изглед на улиците во Лондон, облечена во кежуал комбинација а на лицето нема ни ронка шминка.