TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

„Еден на Еден“: Жељко Јоксимовиќ во „Еден на Еден“: Не правам веќе деца, доста е (ВИДЕО)

+инфо - 09.11.2017

Жељко во ова најново издание на „Еден на Еден“ открива неколку детали од неговиот приватен живот. И овој пат следува уште едно одлично издание на најгледаното ток-шоу во Македонија, „Еден на Еден“.

Погледнете која пејачка е главна гостинка на концертот на Жељко Јоксимовиќ во Скопје

Убавина и Здравје - 09.11.2017

Во сабота во спортскиот центар „Борис Трајковски“ ќе се случува вистински спектакл. Популарниот Жељко Јоксимовиќ доаѓа со уште еден во низата на успешни концерти во Скопје. Но, едно од изненадувањата кое го најавија организаторите, „Прагма ...

Јелена Томашевиќ гостин на концертот на Жељко Јоксимовиќ

Репортер - 08.11.2017

На 11 ноември во арената „Борис Трајковски“ концерт ќе одржи српскиот музичар Жељко Јоксимовиќ, а негов специјален гостин ќе биде пејачката Јелена Томашевиќ. Организаторите „Прагма продукција“ велат дека ова е само едно од изненадувањата што ...

Жељко Јоксимовиќ во „Еден на Еден“: Не правам веќе деца, доста е (ВИДЕО)

Црнобело - 10.11.2017

И овој пат следува уште едно одлично издание на најгледаното ток-шоу во Македонија, „Еден на Еден“. Жаре и неговиот тим го угостија еден од најпознатите балкански пејачи, Жељко Јоксимовиќ, кој секогаш има што да раскаже од неговата богата кариера.

Жељко Јоксимовиќ призна дека не му се допаѓа што во Скопје не може да пуши каде сака

Panika.be - 10.11.2017

И овој пат следува уште едно одлично издание на најгледаното ток-шоу во Македонија, „ Еден на Еден “. Жаре и неговиот тим го угостија еден од најпознатите балкански пејачи, Жељко Јоксимовиќ , кој секогаш има што да раскаже од неговата богата кариера.

Жељко Јоксимовиќ во „Еден на Еден“: Не правам веќе деца, доста е

Точка - 10.11.2017

И овој пат следува уште едно одлично издание на најгледаното ток-шоу во Македонија, „Еден на Еден“. Жаре и неговиот тим го угостија еден од најпознатите балкански пејачи, Жељко Јоксимовиќ, кој секогаш има што да раскаже од неговата богата кариера.

Жељко Јоксимовиќ во „Еден на Еден“: Не правам веќе деца, доста е (ВИДЕО)

Кафе пауза - 10.11.2017

И овој пат следува уште едно одлично издание на најгледаното ток-шоу во Македонија, „Еден на Еден“. Жаре и неговиот тим го угостија еден од најпознатите балкански пејачи, Жељко Јоксимовиќ, кој секогаш има што да раскаже од неговата богата кариера.