TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Ја нападнал снаата од починатиот син и ги зел внуците со себе

МКД - 10.11.2017

Надворешна канцеларија за криминалистички работи Гостивар поднесе кривична пријава против А.А. од село Калиште поради постоење основи на сомнение за сторени кривични дела недозволено држење на оружје или распрскувачки материи и загрозување со опасно ...

Гостивар: Ја нападнал снаата од починатиот син па ги киднапирал внуците

Press24 - 10.11.2017

Надворешна канцеларија за криминалистички работи Гостивар поднесе кривична пријава против А.А. од село Калиште кој ја нападнал снаата на починатиот син. Полицијата денеска информира дека А.А.

Семејна драма во Гостивар: Ги киднапирал внуците од починатиот син

Сител - 10.11.2017

Надворешна канцеларија за криминалистички работи Гостивар поднесе кривична пријава против А.А. од село Калиште кој ја нападнал снаата на починатиот син. Полицијата денеска информира дека А.А.

Семејна драма во Гостивар: Ги киднапирал внуците од починатиот син

Република - 10.11.2017

Надворешна канцеларија за криминалистички работи Гостивар поднесе кривична пријава против А.А. од село Калиште кој ја нападнал снаата на починатиот син. Полицијата денеска информира дека А.А.

Гостивар: Ги киднапирал внуците од починатиот син

МК News - 10.11.2017

Надворешна канцеларија за криминалистички работи Гостивар поднесе кривична пријава против А.А. од село Калиште кој ја нападнал снаата на починатиот син. Полицијата денеска информира дека А.А.