TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Куче изеде чоколадни бонбочиња со алкохол, погледнете како изреагирала сопственичката!

Точка - 10.11.2017

Ели Меј Дајвер го присилила своето куче да позира покрај преостанатите чоколадни бонбончиња кои не успеал да ги изеде. Покрај него ставила и порака со која сите би дознале што направило нејзиното милениче. "Изедов 12 чоколадни бонбончиња со ликер.

Куче изело бонбони полни со алкохол- Кога сопственичката го фатила мамурно, вака му се одмаздила (ФОТО)

Курир - 10.11.2017

Вистински хит на социјалните мрежи предизвика фотографијата на ова куче кое позира покрај пораката која му ја напишала неговата сопственичка. -Изедов 12 чоколадни бонбони со ликер. Бев толку пијан што не можев да станам, а потоа повратив во дневната ...