TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Со ова „селфи“ Наташа Беквалац покажа кого сака највеќе на свет (фото)

Press24 - 12.10.2017

Наташа Беквалац, пред неколку дена објави фотофрафија на својот Инстаграм профил која ги воодушеви нејзините фанови и им покажа кој и значи во животот. Таа откри кого сака највеќе на сватот, а на фотографијата ги покажа, својот сопруг Лука и ...

Фотка што покажува каква клима владее во домот на Наташа Беквалац (ФОТО)

Убавина и Здравје - 12.10.2017

Ако некој се сомнева дека во семејството на Наташа Беквалац и Лука Лазукиќ владее идила, оваа фотка дефинитивно ќе го разубеди во тоа. …da je vazno samo ono sto se ne da kupiti❤ A post shared by Nataša Bekvalac (@bekvalceva) on Oct 9, 2017 at 3:07am ...

Детали за бременоста на Беквалац - еве што ќе прави Лука за време на породувањето

Press24 - 12.10.2017

Наташа Беквалац која е во четвртиот месец од бременоста, едвај чека да се породи, а целиот чин ќе го снима нејзиниот сопруг Лука Лазукиќ. Таа се сложила со неговата желба цело време да биде со неа, додека таа на свет ќе ја носи нивната ќерка, па ...

Оваа фотографија најдобро ги опишува односите во семејството Беквалац!

Вистина.мк - 12.10.2017

Ако некој се сомневал во идилата која владее во семејството на Наташа Беквалац и Лука Лазукиќ, оваа фотографија сигурно ќе покаже што е вистината. На фотографијата се Наташа, Лука и сестрата на Наташа, а Беквалац напишала: „Моите двајца луѓе„.