TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Елена Велевска ги понуди на тацна сите свои адути

Репортер - 12.08.2017

Македонската фолкерка Елена Велевска откако го сними видеото на Црното Море за новата песна на бугарски јазик насловена: „Уволнен си от живота ми“, неколку недели по ред го најавуваше спотот.

(ВИДЕО) Македонска секси пејачка, за малку ќе настрадаше за време на интервјуто

Репортер - 11.08.2017

Иако беше во прашање вообичаено интервју покрај базенот, Елена Велевска не си помина баш најдобро во текот на разговорот, но ниту водителката. Македонската турбо фолк пејачка Елена Велевска не можеше да смисли подобар начин да го привлече вниманието.