TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Ким Кардашијан во проѕирен фустан кој речиси и да не постои (фото)

Црнобело - 17.07.2017

Ким Кардашијан очигледно игра по тотално различни модни правила кои важат во светот на модната индустрија. Последен пример за тоа беше нејзиното појавување во Калабасас, кога ријалити ѕвездата реши да се (с)облече во винтиџ проѕирен фустан до ...

Катастрофа на неделата: Нема да е Ким Кардашијан, ако не е гола

Локално - 16.07.2017

Повторно без градник во рок од неколку дена По последните настапи на Ким Кардашијан речиси заборавивме како изгледа таа кога е со облека. Во рок од неколку дена сопругата на Кание Вест се троши во Њујорк и ги прикова објективите на папараците со ...