TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Сведоштво на корисник: Samsung Galaxy S8 е одличен бизнис телефон

Фактор - 17.07.2017

Samsung Galaxy S8 веќе со месеци доминира на пазарот на смартфони како еден од најдобрите мобилни уреди со бројни бенефити за корисниците, од прекрасниот дизајн, иновативниот екран со минимална рамка и за прв пат применет нов сразмер од 18:9 за ...

Samsung случајно го прикажа Galaxy Note 8?

Smartportal - 17.07.2017

Ова не се случува премногу често – Samsung најверојатно објави фотографија од својот нов знаменосец Galaxy Note 8 на твитер. Да, сето ова може да се покаже дека не е вистинито и дека се работи само за некој дизајн на смартфон, но според мене не е ...