TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Ферги: Наркотиците ме доведоа до психоза и деменција

Локално - 07.12.2017

Минатото на Ферги не е тајна, но таа ретко навлегува во детали за наркотичната зависност. 42-годишната ѕвезда, чие вистинско име е Стејси Ен Фергусон, одамна го надмина порокот и овој пат одлучи да открие нешто повеќе за тие времиња, во кои била под ...

Ферги: Дрогата ми донесе психоза и деменција, во воздухот гледав пчелички и зајаци

Локално - 07.12.2017

Минатото на Ферги не е тајна, но таа ретко објавува детали за нејзината зависност од дрога. 42-годишната ѕвезда, чие вистинско име е Стејси Ен Фергусон, одамна е заробена од страна на порокот и овој пат одлучи да открие нешто повеќе за тие времиња, ...

Ферги се отвори за зависноста од дрога: „Халуцинирав секојдневно. Ќе седев и ќе видев пчела или зајаче“

Фемина - 07.12.2017

Ферги се отвори за најтешките моменти во нејзиниот живот во најновото интервју за iNews. Поранешната членка на групата Black Eyed Peas, зборуваше за зависноста од дрога и грижата за синчето по разводот од Џош Духамел.