TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Оваа девојка е идентична со Бијонсе

ЗаЗабава - 19.10.2017

Дваесетгодишната Бритни Вилијамс потсеќа на музичката поп-ѕвезда Бијонсе. Сепак, таа тврди дека не се толку слични и дека не сака да ја споредува. Американката Бритни Вилијамс живее во Детроит и се здоби со популарност на интернет благодарение на ...

Пронајдена двојничката на Бијонсе

Репортер - 19.10.2017

Оваа девојка со фотографиите на својот инстаграм-профил го збуни светот. Бијонсе Жизел Ноулс е славна американска поп-пејачка, актерка и текстописец. Се оствари и на полето на глумата кога ја толкуваше главната улога во филмот „Dreamgiirls“, каде ...

Џенифер Лопез на 48 во оскудна облека

Локално - 19.10.2017

Дури и на 48-годишна возраст, Џенифер Лопез не се срами да го покажува своето тело. На концертот во Њујорк на 17 октомври, латинската ѕвезда се појави во црвен костим кој ги откри речиси сите нејзини делови.

Фото: Бијонсе има двојничка - пронајдете ја разликата

Press24 - 19.10.2017

Оваа девојка со фотографиите на својот инстаграм-профил го збуни светот. Бијонсе Жизел Ноулс е славна американска поп-пејачка, актерка и текстописец. Се оствари и на полето на глумата кога ја толкуваше главната улога во филмот „Dreamgiirls“, каде ...

На која и стои подобро: Бијонсе го ископира стилот на Ким Кардашијан

Хитпортал - 18.10.2017

Бијонсе синоќа се појави на црвениот тепих во Њујорк каде ги остави сите без зборови. 36-годишната пејачка изгледаше фантастично во тесен, смарагдно зелен фустан со длабоко деколте и висок шлиц.

(ФОТОГРАФИИ) Кралицата се врати во топ форма: Бијонсе го покажа својот секси стил и убавина на црвениот тепих

Локално - 18.10.2017

Поминаа месеци откако Бијонсе се породи со близнаците Сер и Руми. Ѕвездата ја покажа својата претходна форма, излегувајќи на добротворниот концерт на TIDAL во Бруклин во Њујорк во вторникот вечерта.

ФОТО: Бијонсе ги акцентира облините во тесен темнозелен фустан

Фемина - 18.10.2017

Бијонсе беше во публиката на хуманитарниот концерт Tidal x Brooklyn, кој се одржа во „Барклис центарот“ во Бруклин. Музичката дива ја истакна фигурата во зелена креација со висок шлиц од Волтер Мендез.

Џеј Ло секси во црвен комплет и чизми со кристали на хуманитарниот концерт на Џеј Зи

Црнобело - 18.10.2017

Џенифер Лопез постојано докажува дека возраста не познава граници и се појави во секси издание во вторникот. 48-годишната ѕвезда беше центар на внимание на хуманитарниот концерт кој го организираше Џеј Зи во Њујорк за жртвите од Порторико.

Бритни Спирс ги "извади" големите гради, а потоа го покажала својот таен талент

Пулс24 - 18.10.2017

Пејачката на фановите им ја покажала и својата уметничка страна. Бритни Спирс им открила на своите многубројни фанови што прави во слободното време. Овој пат, пејачката на Инстаграм објавила една секси снимка на која се гледа како црта.

Бијонсе во впечатлив зелен фустан на хуманитарен концерт организиран од Џеј Зи (фото)

Црнобело - 18.10.2017

Откако ги роди близнаците Сер и Руми во јуни, Бијонсе ретко се појавува на црвени теписи. Меѓутоа, за хуманитарниот концерт организиран од нејзиниот сопруг, направи исклучок. 36-годишната убавица изгледаше фантастично во тесен, смарагдно зелен ...

ФОТО: Бијонсе ги акцентира облините во тесен темнозелен фустан

Орбис - 18.10.2017

Бијонсе беше во публиката на хуманитарниот концерт Tidal x Brooklyn, кој се одржа во „Барклис центарот“ во Бруклин. Музичката дива ја истакна фигурата во зелена креација со висок шлиц од Волтер Мендез.