TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Ги разнежни сите: Најемотивната фотографија на Сека и Јаков

Press24 - 12.08.2017

Популарната пејачка Сека Алексиќ по породувањето направи мала пауза во кариерата. По сите фотографии кои ги објавува на социјалните мрежи се гледа дека пејачката навистина ужива во мајчинството.

Подготвена за забава: Цеца објави видео на Инстаграм - за минута 50.000 прегледи

Press24 - 12.08.2017

Светлана Цеца Ражнатовиќ важи за најголема ѕвезда на Блаканот. Таа објавила кратко видео на кое е во бел фустан и само тоа било доволно да добие голем број позитивни коментари од фановите. „Подготвена за журка“.

Сека ја објави најемотивната фотка со синот Јаков

Репортер - 12.08.2017

Фотографијата за пет часа собра повеќе од 30.000 лајкови. Сека Алексиќ веќе одамна ужива во мајчинството, а нејзиниот син Јаков и е се. Фолк ѕвездата од време на време објавува фотки со својот наследник, а една од нив ги воодушеви сите.

(ВИДЕО) Преку 38.000 прегледи за два часа – Цеца со новата снимка го сруши интернетот

Репортер - 12.08.2017

Подгответе се за забава – напиша фолк ѕвездата.Цеца Ражнатовиќ повторно привлече внимание со своите обожаватели. Фолк ѕвездата на Инстаграм објави снимка која за кратко време стана хит на интернет.

СЕКСИ ЗАДНИК: Јелена Розга ги покажа своите атрибути во костим за капење! ИЗГЛЕДА ОДЛИЧНО!

Exclusive.mk - 12.08.2017

Пејачката Јелена Розга секој свој слободен миг сака да го користи за одмор на море. Денеска настапува во Струмица, а претходниве дена уживаше на море. Фотките кои ги објави го истакнаа нејзиниот секси ...

Вистински заводник: Сораја за прв пат го покажа момчето

БркајРабота - 11.08.2017

Сораја Вукелиќ е лудо заљубена во момчето Марко со кое е во врска веќе 6 месеци. Нејзиното момче денеска слави роденден, па по тој повод старлетата прв пат јавно го покажа и му го честиташе неговиот ден.

(ВИДЕО) Карлеуша прошета на писта, во супер секси издание

Репортер - 11.08.2017

Јелена Карлеуша стигна во Хрватска на уште еден настап.Таа повторно жари и пали. Пејачката отпатува во Хрватска, поточно на Пореч, каде ќе настапи во еден клуб. Карлеуша повторно се облече секси, а во оваа креација прошета и по пистата.

Карлеуша соблече момче по боксерици, му истури вода на "незгодно" место, а кога побара да го го бакне еве што му ...

Сител - 11.08.2017

Јелена Карлеуша е позната по тоа дека на своите настапи прави тотален хаос, па секое нејзинот дружење со публиката го претвара во нов спектакл. Не е прв пат Карлеуша на бина да качи некое моче од публика и да го соблече, но сега се работи за момче ...

Сораја за прв пат го покажа дечкото - има долга коса и градено тело а еве што јавно му порача

Сител - 11.08.2017

Сораја конечно во јавноста ја претстави својата силна половина, која со месеци вешто ја криеше од јавност, меѓутоа сега направила исклучок и тоа поради специјална причина. Всушност, на дечкото на Сораја му било роденден па старлетата на соодветен ...

СЕКСИ СТАРЛЕТАТА ИМА СЕКСИ ПАРТНЕР: Сораја конечно го покажа момчето! (ФОТО)

Exclusive.mk - 11.08.2017

Сораја е веќе шест месеци заљубена во ова преубаво момче, но досега го чуваше само за себе. Поводот за ваквото откритие е неговиот роденден кој Сораја мораше да го честита на посебен начин.

Ова е до сега најемотивната фотографија од Сека и Јаков

Пулс24 - 12.08.2017

Популарната пејачка Сека Алексиќ по породувањето направи мала пауза во кариерата. По сите фотографии кои ги објавува на социјалните мрежи се гледа дека пејачката навистина ужива во мајчинството.

Сораја прв пат јавно го покажа момчето, па еве што му порача… (ФОТО)

Вистина.мк - 11.08.2017

Сораја Вучелиќ за прв пат го покажа своето момче. Тој има долга коса и тело извајано со мускули. Сораја е во љубов со него од пред шест месеци, и досега интимата обајцата ја чуваа само за себе.

ХАОС: Карлеуша качи момче од публика на сцена, го соблече по гаќи, па го потури со вода на незгодно место! (ФОТО)

Вистина.мк - 11.08.2017

Јелена Карлеуша е позната по тоа дека на своите настапи прави тотален хаос, па секое нејзино дружење со публиката се претвора во нов спектакл. Не е првпат Јелена на сцена да качи некое момче од публиката и да го соблече гол, но сега се работи за ...

(ФОТО) Жена без комплекс: Пука костимот за капење од раскошот на Сека – на неа и вишокот прилега!

Вистина.мк - 11.08.2017

За разлика од повеќето познати дами кои по породувањето веднаш работат на враќањето на телесната линија, пејачката Сека Алексиќ и по скоро една година од породувањето на првото дете, не многу се грижи за килограмите.

Се разделуваат по 20 години: Сестрата на Цеца се сели од вилата на Ражнатовиќ!

Вистина.мк - 11.08.2017

Цеца Ражнатовиќ од почетокот на кариерата истакнуваше дека помалата сестра Лидија е нејзината најдобра другарка и дека немаат тајни, па по бракот со Аркан кон средината на 90-тите се пресели во вилата на Дедиње.

(ВИДЕО) Карлеуша го соблече типот во боксерици и ја истури водата на незгодно место

Репортер - 11.08.2017

Судејќи по реакцијата на момчето кое беше голо на бината, Јелена Карлеуша приреди ноќ за паметење. Таа е позната по тоа што на своите настапи направи тотален хаос, па со секое нејзино дружење со публиката, го претвора во нов спектакл.

Емина и Милица ја ископираа Парис Хилтон

ЗаЗабава - 11.08.2017

Пејачките Емина Јаховиќ и Милица Тодоровиќ инспирација за одредени кадри од новиот спот пронајдоа во туѓ спот. Пред некој ден го објавија летниот дует Лимунада, а оваа песна има и интересен видео запис.

Кој би рекол? Цеца откри зошто ја купила куќата на Кипар!

Вистина.мк - 11.08.2017

За време на летните месеци фолк дивата Светлана Цеца Ражнатовиќ често патува во својата куќа на Кипар. Така би требало да биде и оваа година, само се зависи од професионалните обврски кои пејачката ги има.

Сите подзинаа: Емина Јаховиќ се соблече во бикини и шокираше со изгледот!

Вистина.мк - 11.08.2017

Емина Јаховиќ деновиве е во центарот на вниманието. Пејачката пред неколку дена го промовираше спотот за песната „Лимонада“, која заедно ја отпеа со колешката Милица Тодоровиќ. Емина е активна на Инстаграм, па овојпат објави фотографија поради која ...

Садо мазо на концерт на Карлеуша: Го соблече момчето во боксерки, па му сипа вода на незгодно место

Exclusive.mk - 11.08.2017

Јелена Карлеуша е позната по тоа што прави спектакл на своите концерти. Не е првпат Карлеуша да изведе момче на сцената и да го соблече. Но сега станува збор за момче кое се качи на сцената и доживеа нешто што никој не го очекуваше.

Сораја конечно го покажа дечкото : Долга коса и брада, но погледнете ги стомачните

Press24 - 11.08.2017

Сораја конечно во јавноста ја претстави својата силна половина, која со месеци вешто ја криеше од јавност, меѓутоа сега направила исклучок и тоа поради специјална причина. Всушност, на дечкото на Сораја му било роденден па старлетата на соодветен ...

Сите погледи кон Анастасија: Ќерката на Цеца во минијатурно бикини, а кога се сврти одзади… (ФОТО)

Курир - 11.08.2017

Анастасија Ражнатовиќ секој ден од летото го користи за да ужива под полна пареа, а кога и се може, зошто пак да не. Наследничката на фолк дивата Цеца Ражнатовиќ е главна атракција на плажите во Црна Гора, но нема баш некој голем мир бидејќи ...

Жена без комплекс: Пука костимот за капење од раскошот на Сека – на неа и вишокот прилега! (ФОТО)

Курир - 11.08.2017

За разлика од повеќето познати дами кои по породувањето веднаш работат на враќањето на телесната линија, пејачката Сека Алексиќ и по скоро една година од породувањето на првото дете, не многу се грижи за килограмите.

Заводлива и секси: Емина Јаховиќ се соблече во бикини и шокираше со изгледот

БркајРабота - 11.08.2017

Емина Јаховиќ деновиве го промовираше спотот за песната „Лимонада“, која заедно ја отпеа со колешката Милица Тодоровиќ. Емина е активна на Инстаграм, и овојпат објави фотографија поради која нејзините обожаватели останаа подзинати.

Сораја конечно го покажа дечкото

Репортер - 11.08.2017

Сораја конечно во јавноста ја претстави својата силна половина, која со месеци вешто ја криеше од јавност, меѓутоа сега направила исклучок и тоа поради специјална причина. Всушност, на дечкото на Сораја му било роденден па старлетата на соодветен ...

ВАКА ТРЕБА ДА ИЗГЛЕДА СЕКОЈА ЖЕНА: Сека Алексиќ ги покажа своите РАСКОШНИ ОБЛИНИ во Будва! (ФОТО)

Exclusive.mk - 11.08.2017

За разлика од повеќето познати дами кои по породувањето веднаш работат на враќањето на телесната линија, пејачката Сека Алексиќ и по скоро една година од породувањето на првото дете, не многу се грижи за килограмите.