TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Со автомобил разнеле заштитна ограда во Неготино: Ова е ужас, не можеме да ја измиеме крвта!

Фокус - 13.09.2017

Патнички автомобил Опел Астра утринава околу два часот излетал од регионалниот пат Кавадарци – Неготино, и удрил во заштитната ограда на објектот Агросервис, на влезот во Неготино. Возачот на автомобилот, 35 – годишниот Н.А.

Полицијата со детали за тешката сообраќајка на патот Кавадарци-Неготино

Press24 - 13.09.2017

Во два часот по полноќ на регионалниот пат Кавадарци – Неготино на влезот во Неготино, се случила сообраќајна незгода во која патничко моторно возило „Опел Астра“ со велешки регистерски ознаки управувано од 25-годишниот Н.А.

Тројца тешко повредени во сообраќајка кај Неготино...

Н.Македонија - 13.09.2017

Тројца тешко повредени во сообраќајка кај Неготино Три лица се тешко повредени, а едно полесно, во сообраќајката која утринава околу два часот се случила во Неготино. Како што информира портпаролот на СВР Велес Верољуб Додевски, сообраќајната ...

Три лица се потешко повредени во сообраќајка кај Неотино

Канал 77 - 13.09.2017

Во сообраќајна несреќа која се случила околу два часот по полноќ три лица се здобиле со тешки телесни повреди, а едно лице било полесно повредено. Сообраќајната несреќа се случила на регионалниот пат Р 103 Кавадарци-Неготино, на влезот во Неготино, ...

Удрил во заштитна бетонска ограда, тројца повредени

МКД - 13.09.2017

Ноќеска во 1.50 часот на регионалниот пат Кавадарци – Неготино на влезот во Неготино, се случила сообраќајна незгода во која автомобил опел астра, со велешки регистерски ознаки, управуван од Н.А.

Тројца тешко повредени во сообраќајка кај Неготино

А1 On - 13.09.2017

Три лица се тешко повредени, а едно полесно, во сообраќајката која утринава околу два часот се случила во Неготино. Како што информира портпаролот на СВР Велес Верољуб Додевски, сообраќајната несреќа била на регионалниот пат Р 103 ...

Полицијата со детали за тешката сообраќајка на патот Кавадарци-Неготино

Скопје24 - 13.09.2017

Во два часот по полноќ на регионалниот пат Кавадарци – Неготино на влезот во Неготино, се случила сообраќајна незгода во која патничко моторно возило „Опел Астра“ со велешки регистерски ознаки управувано од 25-годишниот Н.А.

Тројца тешко повредени во сообраќајка кај Неготино

Канал5 - 13.09.2017

Три лица се тешко повредени, а едно полесно, во сообраќајката која утринава околу два часот се случила во Неготино. Како што информира портпаролот на СВР Велес Верољуб Додевски, сообраќајната несреќа била на регионалниот пат Р 103 ...

Страшна сообраќајка утринава во Македонија - тројца повредени

Press24 - 13.09.2017

Три лица се тешко повредени, а едно полесно, во сообраќајката која утринава околу два часот се случила во Неготино. Како што информира портпаролот на СВР Велес Верољуб Додевски, сообраќајната несреќа била на регионалниот пат Р 103 ...

Тројца тешко повредени во сообраќајка кај Неготино

Нетпрес - 13.09.2017

Три лица се тешко повредени, а едно полесно, во сообраќајката која утринава околу два часот се случила во Неготино. Како што информира портпаролот на СВР Велес, Верољуб Додевски Сообраќајната несреќа се случила на регионалниот пат Р 103 ...

Тројца тешко повредени во сообраќајка кај Неготино

Пулс24 - 13.09.2017

Три лица се тешко повредени, а едно полесно, во сообраќајката која утринава околу два часот се случила во Неготино. Како што информира портпаролот на СВР Велес Верољуб Додевски, сообраќајната несреќа била на регионалниот пат Р 103 ...

Тројца тешко повредени во сообраќајка кај Неготино

Република - 13.09.2017

Три лица се тешко повредени, а едно полесно, во сообраќајката која утринава околу два часот се случила во Неготино. Како што информира портпаролот на СВР Велес Верољуб Додевски, сообраќајната несреќа била на регионалниот пат Р 103 ...

Тројца тешко повредени во сообраќајка кај Неготино

Точка - 13.09.2017

Три лица се тешко повредени, а едно полесно, во сообраќајката која утринава околу два часот се случила во Неготино. Како што информира портпаролот на СВР Велес, Верољуб Додевски. Сообраќајната несреќа се случила на регионалниот пат Р 103 ...

Тројца тешко повредени во сообраќајка кај Неготино

Скопје24 - 13.09.2017

Три лица се тешко повредени, а едно полесно, во сообраќајката која утринава околу два часот се случила во Неготино. Како што информира портпаролот на СВР Велес Верољуб Додевски, сообраќајната несреќа била на регионалниот пат Р 103 ...

Тројца тешко повредени во сообраќајка кај Неготино

iPortal - 13.09.2017

Три лица се тешко повредени, а едно полесно, во сообраќајката која утринава околу два часот се случила во Неготино. Како што информира портпаролот на СВР Велес Верољуб Додевски, сообраќајната несреќа била на регионалниот пат Р 103 ...

Тројца тешко повредени во сообраќајка кај Неготино

Сител - 13.09.2017

Три лица се тешко повредени, а едно полесно, во сообраќајката која утринава околу два часот се случила во Неготино. Како што информира портпаролот на СВР Велес Верољуб Додевски, сообраќајната несреќа била на регионалниот пат Р 103 ...

Тројца тешко повредени во сообраќајка кај Неготино

Либертас - 13.09.2017

Три лица се тешко повредени, а едно полесно, во сообраќајката која утринава околу два часот се случила во Неготино. Како што информира портпаролот на СВР Велес Верољуб Додевски, сообраќајната несреќа била на регионалниот пат Р 103 ...

Тројца тешко повредени во сообраќајка кај Неготино

Телевизија Нова - 13.09.2017

Три лица се тешко повредени, а едно полесно, во сообраќајката која утринава околу два часот се случила во Неготино. Како што информира портпаролот на СВР Велес Верољуб Додевски, сообраќајната несреќа била на регионалниот пат Р 103 ...

Три лица тешко повредени во сообраќајка кај Неготино

ТВ21 - 13.09.2017

Три лица се тешко повредени, а едно полесно, во сообраќајката која утринава околу два часот се случила во Неготино. Како што информира портпаролот на СВР Велес Верољуб Додевски, сообраќајната несреќа била на регионалниот пат Р 103 ...

Тројца тешко повредени во сообраќајка кај Неготино

БркајРабота - 13.09.2017

Три лица се тешко повредени, а едно полесно, во сообраќајката која утринава околу два часот се случила во Неготино. Како што информира портпаролот на СВР Велес Верољуб Додевски, сообраќајната несреќа била на регионалниот пат Р 103 ...