TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Страшна сообраќајка на Партизанска: Брзал во болница - се забил во возило

Press24 - 21.04.2017

Страотна сообраќајна несреќа се случила синоќа во Скопје, на булеварот Партизанска. Како што пишува Телеграф, возач кој брзал кон болница, поминал на црвено на семафорот и се судрил со друго возило.

(ФОТО) Страшна сообраќајка на Партизанска: Брзал во болница, поминал на црвено па се забил во возило

Репортер - 21.04.2017

Страотна сообраќајна несреќа се случила синоќа во Скопје, на булеварот Партизанска. Како што пишува Телеграф , возач кој брзал кон болница, поминал на црвено на семафорот и се судрил со друго возило.

Стравична сообраќајка на Партизанска: Поминал на црвено и се забил во друг автомобил

Таратур - 21.04.2017

Стравична сообраќајна несреќа се случила синоќа во Скопје, на булеварот Партизанска. Како што пишува Телеграф, возач кој брзал кон болница, поминал на црвено на семафорот и се судрил со друго возило.