TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Балоните го открија полот на близнаците: Прв подарок за Бијонсе во болница (фото)

Хитпортал - 19.06.2017

Веќе на големо се зборува дека Бијонсе и Џеј Зи повторно станаа родители, а со секој изминат ден фактите само го потврдуваат тоа. Последно пред болницата во Лос Анџелес се појави мистериозна жена со два балони, на кои едниот пишува девојче, а на ...

Крис Браун: Ја претепав Ријана, бидејќи дозна дека ја изневерив

Слободен Печат - 19.06.2017

Американскиот пејач Крис Браун (28) снимил документарец во којшто објаснил зошто пред осум години по доделувањето на наградите „Греми“ ја претепал тогашната девојка Ријана (29). Премиерата на филмот е закажана за август.

Заљубени во Франција: Џенифер Лопез и Алекс Родригез во Париз по одморот на јахта

Фемина - 18.06.2017

Џенифер Лопез и Алекс Родригез ја одведоа својата љубов во Франција. Славниот пар беше виден додека се релаксираше на јахта на француската ривиера и додека уживаше во Париз. На луксузната јахта, 47-годишната пејачка и актерка ја покажа својата ...

Обама ја откри тајната на Бијонсе и Џеј – Зи

Канал5 - 18.06.2017

Поранешниот Американски претседател Барак Обама го откри полот на близначињата на Бијонсе и Џеј – Зи . Тој зборувајќи во Куќата на славните во Лос Анџелес навести дека славниот рапер станал татко на син и ќерка .

ПРЕД ПЕТ ДЕНА СЕ ПОРОДИ – Бијонсе доби близнаци

Репортер - 18.06.2017

Пејачката Бијонсе и нејзиниот сопруг Џеј Зи добија близнаци, момче и девојче, а славната двојка успеа породувањето да го чува во тајност дури пет дена. Според пишувањето на американските медиуми, Бијонсе се породила во вторникот во Лос Анџелес, а ...

Џенифер Лопез и Алекс Родригез уживаа на Француската ривиера (Фото)

Република - 18.06.2017

Музичката Ѕвезда Џенифер Лопез и поранешниот супер стар на Јенките уживаа на одмор во Франција , следени од толпи папраци . По серијата фотографии од Париз, најмногу внимание привлекоа сликите на јахта , фотографирани на Антиб, на француската ...

Барак Обама го откри полот на близнаците на Бијонсе и Џеј Зи

Хитпортал - 18.06.2017

Џеј Зи се јави на Твитер, откако последен пат тоа го направи во март. Раперот овој пат напиша кои се неговите омилени рапери и најголема инспирација во животот. На ова излагање на Твитер се јави и екс претседателот Барак Обама кој случајно го откри ...

Романтичен викенд: Џенифер Лопез во секси бикини на јахта

Хитпортал - 18.06.2017

Џенифер Лопез и Алекс Родригез ја потврдија нивната љубов на романтично патување оваа недела. Парот беше фотографиран како ручаат на јахта во Франција. Сепак најмногу внимание привлече телото на Џенифер Лопез во бикини.

Двојна радост: Бијонсе и Џеј Зи станаа родители на близначиња

Фемина - 18.06.2017

Бијонсе се породи. Музичката дива и Џеј Зи им посакаа добредојде на овој свет на близначиња. Среќната вест ја потврди извор близок на парот за реномираното списание People. „Бијонсе и Џеј Зи се многу возбудени и веќе започнаа да ја споделуваат веста ...

Годините не се важни: Џеј Ло без гајќи со провокативно селфи!

Таратур - 18.06.2017

47-годишната Џенифер Лопез дефинитивно знае да го привлече вниманието врз себе, па кога објави жешко сефли од бањата, буквално го запали интернетот. Секогаш кога Џеј Ло ќе објави некоја голишава фотка нејзините фанови полудуваат, па така и овој пат ...

БИЈОНСЕ СЕ ПОРОДИ: На свет дојдоа долгоочекуваните близнаци!

Популарно - 18.06.2017

Среќа и радост во семејството на Бијонсе и Џеј Зи. Познатата американска пејачка се породи и на свет донесе не едно, туку две бебиња – близнаци. Извор за магазинот „Пилп“ потврди дека близнаците се родени на почетокот од минатата недела, а нивниот ...

Бијонсе и Џеј Зи добија близнаци

Кајгана - 18.06.2017

Славниот музички пар Бијонсе и Џеј Зи станаа родители на близнаци, пишува магазинот People. Нивната петгодишна ќерка Блу Ајви доби брат и сестра. „Бијонсе и Џеј Зи се воодушевени и среќната вест ја споделија со најблиските роднини и пријатели“, ...

Бијонсе ги роди близнаците, имињата се непознати

Локално - 18.06.2017

Долгоочекуваната вест, потхранувана со десетици гласини веќе е факт. Бијонсе роди близнаци, пренесоа светските агенции. Засега не се познати имињата на децата, полот или точниот датум на раѓањето.

Бијонсе родила близнаци

Нетпрес - 18.06.2017

Магазинот US Weekly пишува дека среќниот момент за Бијонсе и нејзиниот сопруг раперот Џеј-Зи се случил претходно седмицава Американската пејачка Бијонсе родила близнаци во Лос Анџелес, објавија неколку американски таблоиди кои ги следат славните ...

Бијонсе се породила, но никој сè уште не го открива полот на близнаците

Црнобело - 18.06.2017

Според повеќе извори, Бијонсе се породила во понеделникот вечер или вторникот наутро. Друг неофицијален извор, изјавил дека парот веќе почнал да ги дели новостите со фамилијата и најблиските пријатели.

Потврдено: Бијонсе донесе близнаци на свет

Идивиди - 18.06.2017

Бијонсе и Џеј Зи по втор пат станаа родители на близнаци на почетокот на оваа недела. Цела недела читавме разни гласини по странските магазини дека таа се пораѓала, но сепак никој ништо немаше потврдено, па информацијата како да лебдеше во воздух.

Бијонсе роди близнаци

Press24 - 18.06.2017

Познатата американска пејачка Бијонсе роди близнаци, јавија светски медиуми. Засега не се познати имињата на децата и полот, а нема потврда за вест ниту од претставници на пејачката. Списанието „Пипл“ објави дека пејачката и нејзиниот сопруг, ...

Бијонсе родила близнаци

Слободен Печат - 18.06.2017

Славниот пар Бијонсе и Џеј Зи добиле близнаци, објави магазинот „Пипл“. Според извор близок до парот, пејачката ги родила близнаците во саботата вечер. Бијонсе својата бременост ја откри со познатата фотографија на Инстаграм на почетокот на ...

Бијонсе роди близнаци

Стандард - 18.06.2017

Американската пејачка Бијонсе роди близнаци, соопшти списанието People. Според негови податоци пејачката и нејзиниот маж, познатиот рапер Џеј Зи, „се среќни и веќе ја споделуваат веста со роднини и најблиски пријатели“.

Светот во очекување Бијонсе да го открие полот на близначињата

Канал5 - 18.06.2017

Бијонсе доби близначиња . Музичката дива и Џеј Зи станаа родители , но сеуште не го соопштуваат полот на новороденчињата. Веста ја потврди извор близок на парот за реномираното списание People.

Изненадување: Алекс Родригез ја бакна Џеј Ло додека даваше интервју (видео)

Хитпортал - 17.06.2017

Подгответе се да ги засакате Џенифер Лопез и Алекс Родригез уште повеќе! Холивудскиот пар дефинитивно ужива во љубовта, а тоа го потврдија и на црвениот тепих. Па додека Џеј Ло даваше интервју, Алекс реши да ја изненади со бакнеж, кој можете да го ...

КОМУ МУ Е ГАЈЛЕ ЗА НЕЈЗИНИТЕ ГОДИНИ: Џеј Ло објави фотографија без гаќи и градник и изгледа... (ФОТО)

Телеграф - 17.06.2017

Оваа фотографија дефинитивно ќе ви го шекне умот Пејачката Џенифер Лопез (47) знае да привлече внимание , а кога на својот профил на Инстаграм објави селфи од тоалетот , се случи вистински хаос на интернет.

Барак Обама го воведе Џеј Зи во Салата на славните автори на песни

Локално - 17.06.2017

Поранешниот американски претседател Барак Обама го претстави американскиот рапер Џеј Зи на церемонијата за неговото официјално влегување во Салата на славните на автори на песни. Политичарот направи изненадувачко видео вклучување за време на ...

Крис Браун откри зошто ја претепа Ријана пред осум години

Скопје24 - 17.06.2017

Американскиот пејач Крис Браун преку ноќ стана главна тема во сите таблоиди откако, ја претепа пејачката Ријана со која тогаш беше во врска. Тоа се случу после церемонијата за доделувањето на Греми наградите во 2009 година.

(ФОТО) Џеј Ло без гаќички – Го соблече и градникот!

Репортер - 17.06.2017

Секси селфито на Џенифер Лопез за само неколку часа собра повеќе од милион лајкови на Инстаграм. Пејачката Џенифер Лопез (47) знае да привлече големо внимание, а кога на својот Инстаграм профил објави жешко селфи од купатилото, настана вистински ...

Бијонсе роди близнаци

Телевизија Нова - 18.06.2017

Познатата американска пејачка Бијонсе роди близнаци, јавија светски медиуми. Засега не се познати имињата на децата и полот, а нема потврда за вест ниту од претставници на пејачката. Списанието „Пипл“ објави дека пејачката и нејзиниот сопруг, ...

Бијонсе роди близнаци

+инфо - 18.06.2017

Бијонсе својата бременост ја откри со познатата фотографија на Инстаграм на почетокот на годината, а веќе тогаш се знаеше дека очекува близнаци. Славниот пар Бијонсе и Џеј Зи добиле близнаци, објави магазинот „Пипл“.

Двојна радост: Бијонсе и Џеј Зи станаа родители на близначиња

Бриф - 18.06.2017

Бијонсе се породи. Музичката дива и Џеј Зи им посакаа добредојде на овој свет на близначиња. Среќната вест ја потврди извор близок на парот за реномираното списание People. „Бијонсе и Џеј Зи се многу возбудени и веќе започнаа да ја споделуваат веста ...

Крис Браун откри зошто ја претепал Ријана

Вечер - 17.06.2017

Американскиот пејач Крис Браун преку ноќ стана главна тема во сите таблоиди откако, пред осум години, ја претепа пејачката Ријана со која тогаш беше во врска. Американскиот пејач Крис Браун преку ноќ стана главна тема во сите таблоиди откако, пред ...

Бијонсе роди близнаци

Сител - 18.06.2017

Познатата американска пејачка Бијонсе роди близнаци, јавија светски медиуми. Засега не се познати имињата на децата и полот, а нема потврда за вест ниту од претставници на пејачката. Списанието „Пипл“ објави дека пејачката и нејзиниот сопруг, ...

Бијонсе роди близнаци

А1 On - 18.06.2017

Познатата американска пејачка Бијонсе роди близнаци, јавија светски медиуми. Засега не се познати имињата на децата и полот, а нема потврда за вест ниту од претставници на пејачката. Списанието „Пипл“ објави дека пејачката и нејзиниот сопруг, ...

Бијонсе роди близнаци

Курир - 18.06.2017

Познатата американска пејачка Бијонсе роди близнаци, јавија светски медиуми. Засега не се познати имињата на децата и полот, а нема потврда за вест ниту од претставници на пејачката. Списанието „Пипл“ објави дека пејачката и нејзиниот сопруг, ...

Бијонсе роди близнаци

Макфакс - 18.06.2017

Се породи Бијонсе, јавија светските медиуми. Познатата американска пејачка Бијонсе роди близнаци но засега не се познати имињата на децата и полот. Списанието „Пипл“ објави дека пејачката и нејзиниот сопруг, раперот Џеј Зи се пресреќни и веќе ...

Бијонсе стана мајка по втор пат!

Пулс24 - 18.06.2017

Познатата американска пејачка Бијонсе роди близнаци, јавија светски медиуми. Засега не се познати имињата на децата и полот, а нема потврда за вест ниту од претставници на пејачката. Списанието „Пипл“ објави дека пејачката и нејзиниот сопруг, ...

Бијонсе роди близнаци

Среќа.mk - 18.06.2017

Познатата американска пејачка Бијонсе роди близнаци, јавија светски медиуми. Засега не се познати имињата на децата и полот, а нема потврда за вест ниту од претставници на пејачката. Списанието „Пипл“ објави дека пејачката и нејзиниот сопруг, ...

Се породи Бијонсе

Вечер - 18.06.2017

Познатата американска пејачка Бијонсе роди близнаци, јавија светски медиуми. Засега не се познати имињата на децата и полот, а нема потврда за веста ниту од претставниците на пејачката. Списанието „Пипл" објави дека пејачката и нејзиниот сопруг, ...

Близнаците пристинаа – се породи Бијонсе!

Вистина.мк - 18.06.2017

Познатата американска пејачка Бијонсе роди близнаци, јавуваат светските медиуми. Засега не се познати имињата на децата и полот, а Бијонсе се породила во приватна клиника наместо дома како што претходно се пишуваше.

Бијонсе роди близнаци

Алсат-М - 18.06.2017

Познатата американска пејачка Бијонсе роди близнаци, јавија светски медиуми. Засега не се познати имињата на децата и полот, а нема потврда за вест ниту од претставници на пејачката. Списанието „Пипл“ објави дека пејачката и нејзиниот сопруг, ...

Бијонсе роди близнаци

ТВ21 - 18.06.2017

Познатата американска пејачка Бијонсе роди близнаци, јавија светски медиуми. Засега не се познати имињата на децата и полот, а нема потврда за вест ниту од претставници на пејачката. Списанието „Пипл“ објави дека пејачката и нејзиниот сопруг, ...

Бијонсе стана мајка на близнаци

Република - 18.06.2017

Познатата американска пејачка Бијонсе роди близнаци, јавија светски медиуми. Засега не се познати имињата на децата и полот, а нема потврда за вест ниту од претставници на пејачката. Списанието „Пипл“ објави дека пејачката и нејзиниот сопруг, ...

(ВИДЕО) Бијонсе роди близнаци

Локално - 18.06.2017

Познатата американска пејачка Бијонсе роди близнаци, јавија светски медиуми. Засега не се познати имињата на децата и полот, а нема потврда за вест ниту од претставници на пејачката. Списанието „Пипл“ објави дека пејачката и нејзиниот сопруг, ...

Бијонсе роди близнаци

Актуелно24 - 18.06.2017

Списанието „Пипл“ објави дека пејачката и нејзиниот сопруг, раперот Џеј Зи се пресреќни и веќе почнале да им ја кажуваат веста на своите роднини и најблиски пријатели. Тие веќе ја имаат пет годишната ќерка Блу Ајви.

Стигна приновата: Бијонсе роди близнаци

Таратур - 19.06.2017

Познатата американска пејачка Бијонсе роди близнаци, јавија светски медиуми. Засега не се познати имињата на децата и полот, а нема потврда за веста ниту од претставници на пејачката. Списанието People објави дека пејачката и нејзиниот сопруг, ...