TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

(ВИДЕО) Никола Роквиќ го поддржа доењето во јавност, а за сите мажи има СИЛНА ПОРАКА!

Репортер - 19.05.2017

Во Белград одржан е Фестивал на дооење, а амбасадорката на оваа манифестација беше една позната мама, манекенката Бојана Баровиќ. Една од темите на фестивалот беше и доењето во јавност, па во тој момент на Бојана на сцена и се приклучи и сопругот ...

(ВИДЕО) СТОМАКОТ И РАСТЕ, А ТАА БЛЕСКА – Јована во 5 месец од бременоста изгледа ФАНТАСТИЧНО

Репортер - 19.05.2017

Јована Јоксимовиќ во октомври ќе стане мама на близнаци, а водителката која е во петтиот месец од бременоста работи со полна пареа и изгледа никогаш подобро! Папараците ја уловија по излегувањето од Телевизија Пинк, по утринската програма, а Јована ...

Трудничкото стомаче расте: Јована Јоксимовиќ во 5 - от месец од бременоста изгледа неодоливо! (фото)

Exclusive.mk - 19.05.2017

Јована Јоксимовиќ, сопругата на пејачот Жељко Јоксимовиќ, во октомври ќе стане мајка на близнаци, а водителката во петиот месец од бременоста работи со полна пареа и изгледа неодоливо. Полна со енергија, во кратко, комотно фустанче водителката го ...

Стомакот и расте, а таа блеска- Јована Јоксимовиќ во 5 месец од бременоста

Press24 - 19.05.2017

Јована Јоксимовиќ во октомври ќе стане мајка на близнаци, а водителката која е во петтиот месец од бременоста работи со полна пареа и изгледа никогаш подобро! Папараците ја уловија по излегувањето од Телевизија Пинк, по утринската програма, а Јована ...