TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Порно клипот на македонската ТВ новинарка

Press24 - 12.11.2012

Поратлот кој ја објави веста за порно клипот, најверојатно се препознал Порно клипот на македонската ТВ новинарката најверојатно нема да ја доживее официјалната „промоција“ во јавноста а како ...

Скандал: Протече во јавност порно видео на македонска ТВ новинарка

Либертас - 11.11.2012

Домашен порно клип во кој главна улога е македонска ТВ новинарка се шири меѓу новинарите и јавноста, објави порталот Скандал .

Скандал: Порно снимка на TВ новинарка – политички известувач

А1 On - 11.11.2012

Телевизиска новинарка, која најчесто известува од политички настани, има снимка на мобилен од орални задоволства“, ова вест ја објави порталот „Skandal.com.mk“.

Македонска новинарка има домашно порно видео?

БезПардон - 12.11.2012

По веста дека македонска политичарка има домашно порно видео, овојпат порталот Скандал објави дека наводно постои и македонска новинарка со клип со таква содржина.

Скандал: Протече во јавност домашно порно видео на македонска ТВ новинарка

Press24 - 11.11.2012

Станува збор за русокоса новинарка од внатрешноста на Македонија која известува за политички теми Домашен порно клип во кој главна улога е македонска ТВ новинарка се шири меѓу новинарите и јавноста, ...