TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Селена Гомез е бремена?

Попара - 11.06.2011

Девојката на Џастин Бибер, Селена Гомез е хоспитализирана. Причината за тоа било тоа што таа имала мачнини, гадење и повраќање.

Трач на деценијата: Бибер ја затруднел Селена

БркајРабота - 11.06.2011

На сите трачеви можеме да поверуваме дека има трошка вистина, но за ова ќе ни треба еден тон докази. Како и да е, трачот е, Селена Гомез е трудна. Приказната всушност оди вака.

Џастин добил зелено светло од мајката на Селена

Попара - 11.06.2011

Џастин Бибер и Селена Гомез се неколку месеци во врска, но пред извесен период дојде до моментот кога двајца одлучиле да се запознаат со семејставата.

Селена Гомез хоспитализирана

tm.mk - 10.06.2011

Набргу после појавувањето во шоуто на Џеј Лено во четвртокот, Селена Гомез била однесена во болница. Минатата ноќ откако Селена се појавила во 'The Tonight Show,' таа не се чуствуваше добро и беше ...

Џастин страствен навивач на Далас

Попара - 10.06.2011

Пејачот Џастин Бибер е голем обожувач на кошарката, а исто така и него многу често можат да го сртенат под кошот, каде најчесто се опушта со своите пријатели.