TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Постојат шокантни снимки поради кои Анџелина Џоли би можела да го изгуби старателството над децата

Канал5 - 12.11.2016

Иако Анџелина Џоли доби целосно старателство над шесте деца после разводот со Бред Пит, постојат сомневања дека ни тоа не е сигурно бидејќи постојат “шокантни снимки“ од нејзиното минато кои би можеле да бидат објавени.

Старателството над децата виси на конец: Се појавиле шокантни снимки од Анџелина Џоли

Точка - 12.11.2016

Извори блиски до славниот поранешен пар истакнале дека Џоли е одлучна во намерата да докаже дека Бред Пит бил насилен кон децата, но дека ниту таа не е невина во оваа приказна. Славната холивудска актерка Анџелина Џоли добила целосно старателство ...

Објавени снимки поради кои Анџелина Џоли може да го загуби старателството над децата

Позитив.мк - 12.11.2016

Анџелина од петни жили се трудеше да го добие старатеството над шесте деца, но аудиоснимките кои се појавиија можат сериозно да ѝ го расипат планот. Спорните аудиозаписи, како што пишува Сан, би можеле многу да ѝ наптетат на славната актерка, а ...

Сапуница со драматичен пресврт: Бред ќе активира динамит, Анџелина ги губи децата

Република - 12.11.2016

Анџелина од петни жили се трудеше да го добие старатеството над шесте деца, но аудиоснимките кои се појавиија можат сериозно да ѝ го расипат планот. Спорните аудиозаписи, како што пишува Сан, би можеле многу да ѝ наптетат на славната актерка, а ...

Били Боб Тортон открива зошто се распадна неговиот брак со Анџелина Џоли

Република - 12.11.2016

Били Боб Тортон после толку многу години откри зошто се распадна неговиот брак со Анџелина Џоли. Холивудскиот актер објасни дека тие двајца биле како два различни света. – Секогаш чувстував дека не сум доволно добар за неа – призна ...

СЕ ПОЈАВИЈА ШОКАНТНИ СНИМКИ ОД АНЏЕЛИНА ЏОЛИ: Поради ова може да го изгуби старателството

Маркукуле - 12.11.2016

Анџелина Џоли барала старателство над своите деца, но нејзиниот план да биде единствен старател доведен е во прашање поради појавувањето на шокантните видеа. Аудио снимките би можеле да ја посрамотат актерката и да му помогнат на Бред Пит да го ...

Првпат по разводот на црвениот тепих: Бред Пит заедно со Марион Котијар на премиерата на „Allied“

Хитпортал - 11.11.2016

Бред Пит и Марион Котијар присуствуваа на премиерата на својот нов заеднички филм „Allied“. Ова е првпат по разводот со Анџелина Џоли, 52-годишниот актер да зачекори на црвениот тепих на холивудски настан.

Поради овие снимки Анџелина Џоли може да го изгуби старателството над децата

Хитпортал - 11.11.2016

Анџелина Џоли доби целосно старателство над своите шест деца, но во екот на бракоразводната парница со Бред Пит, оваа судска одлука може да биде спорна. Како што пишува британски „Сан“, постојат аудио записи кои би можеле да ја посрамотат славната ...

Анџелина Џоли со изјава по првото јавно појавување на Бред Пит

Хитпортал - 11.11.2016

Бред Пит вчера го имаше своето прво јавно појавување по разводот, а веднаш по премиерата на неговиот нов филм пристигна и изјавата на Анџелина Џоли. Актерката реши да го прокоментира ослободувањето од вина на нејзиниот екс сопруг за насилство врз ...

Анџелина Џоли за првпат проговори по разводот

ЗаЗабава - 11.11.2016

Анџелина Џоли конечно се огласи во јавноста по разводот од Бред Пит, што следеше по неговото прво појавување во јавност. Анџелина преку својот портпарол се изјасни во врска со новостите дека Бред Пит е ослободен од сите обвиненија за насилство врз ...

Шокантни аудиозаписи на Анџелина Џоли: Поради ова би можеле да ѝ ги одземат децата

БркајРабота - 11.11.2016

Анџелина Џоли побарала целосно старателство над своите шест деца во процесот на бракоразводната парница со Бред Пит, но нејзиниот план да биде единствениот старател е доведен е под знак прашалник поради наводното постоење на нејзините шокантни ...

Анџелина Џоли и Бред Пит се договорија за старателството на децата

Мама365 - 11.11.2016

Веста дека една од најпознатите холивудски двојки Анџелина Џоли и Бред пит се разведуваат го шокираше светот. Актерите решија да стават точка на бракот долг шест години, а потоа се бореа за старателството на нивните шестмина деца.

Шокантни снимки на Анџелина Џоли: Поради ова би можеле да ѝ ги одземат децата

+инфо - 11.11.2016

Како што пишува британски „Сан“, овие аудио записи би можеле да ја посрамотат славната актерка и да му помогнат на Бред да го добие старателството. Анџелина Џоли побарала целосно старателство над своите шест деца, во екот на бракоразводната парница ...

Шокантни снимки на Анџелина Џоли: Може да ѝ ги одземат децата

Курир - 11.11.2016

Анџелина Џоли побара целосно старателство над шесте деца кои ги има заедно со Бред Пит, а во тек е бракоразводната парница. Но, нејзиниот план да биде единствен старател се доведува во прашање поради, наводно, постоење на нејзини шокантни снимки.

Истрагата потврди: Бред Пит не бил насилен кон синот

Канал5 - 11.11.2016

Истрагата започната откако актерот Бред Пит е осомничен за насилнички однос кон својот син Мадокс во приватниот авион во септември е завршена, утврдено е дека наводите за насилство не се точни и се неосновани.

Били Боб Торнтон за бракот со Анџелина Џоли: Никогаш не ѝ бев доволно добар!

Канал5 - 11.11.2016

- Никогаш не бев доволно добар за неа - изјави Торнтон за „GQ“. За кусиот брак полн со страст, Торнтон вели дека тој и Анџелина се оддалечиле бидејќи тој повеќе сакал да седи дома, а таа постојано патувала, но нивниот клучен проблем било неговото ...

Анџелина може да ги изгуби децата поради скандалозни снимки!

Канал5 - 11.11.2016

Валкана борба за децата меѓу поранешните сопружници. Анџелина иницираше истрага против Бред Пит под обвинение за семејно насилство, од неговиот тим возвратија - ако се објават нејзините скандалозни аудио снимки, нејзиното барање за старателство над ...

Бред Пит ја извади бурмата и прозборе за првпат по разводот на официјален настан

Локално - 11.11.2016

“Навистина е убаво да ја почувствувам целата оваа поддршка”, рече Бред Пит на својот прв официјален настап, откако стана јасно дека се разведува со Анџелина Џоли. Актерот се појави на премиерата на својот нов филм “Allied” заедно со својата колешка ...

Шокантни снимки на Анџелина Џоли: Поради нив може да и го одземат старателството над децата

Press24 - 11.11.2016

Анџелина Џоли побара целосно старателство над шесте деца кои ги има заедно со Бред Пит, а во тек е бракоразводната парница. Но, нејзиниот план да биде единствен старател се доведува во прашање поради, наводно, постоење на нејзини шокантни снимки.

Шокантни снимки на Анџелина Џоли: Може да ѝ ги одземат децата

Република - 11.11.2016

Анџелина Џоли побара целосно старателство над шесте деца кои ги има заедно со Бред Пит, а во тек е бракоразводната парница. Но, нејзиниот план да биде единствен старател се доведува во прашање поради наводно постоење на нејзини шокантни снимки.

Ја носел крвта на Анџелина Џоли на вратот, а вели дека не бил ДОВОЛНО ДОБАР за неа

Репортер - 11.11.2016

Анџелина Џоли и Бред Пит водат крута војна откако одлучија да стават точка на бракот. И додека Бред молчи и не се огласува, поранешниот маж на Анџелина даде исповед за еден американски магазин.

Еве што покажа истрагата: Дали Бред Пит ги злоупотребувал децата?

Пулс24 - 11.11.2016

Социјалната служба во Лос Анџелес конечно ја заклучила истрагата околу Бред Пит, која започнала поради тврдењата на неговата сопруга Анџелина Џоли дека славниот актер ги злоставува неговите 4 деца.

Истрагата се затвори: Познато е дали Бред Пит бил насилен кон синот или не

Хитпортал - 10.11.2016

Истрагата коај беше покрената против Бред Пит под наводно сомнение за насилнички однос кон синот Медокс во приватен авион во септември, е затворена со образложение дека наодите се неосновани.

Бред и „старата пријателка“ повторно заедно

Филм24 - 10.11.2016

Бред Пит моментално се наоѓа во средната на „замрсен“ развод од сопругата Анџелина Џоли. Тој оваа недела го загуби правото на заедничко старателство на 6-те деца кои ги има со Џоли, а исто така беше забележан и прв пат во јавноста по објавувањето на ...

Бред Пит ослободен од обвиненијата за насилство

ЗаЗабава - 10.11.2016

Истрагата која беше покрената по наводниот инцидент во кој Бред Пит се однесувал насилно пред своите деца во нивниот приватен авион е официјално затворена. Да се потсетиме, овој наводен инцидент беше причина Анџелина Џоли да поднесе барање за развод ...

ФОТО: Бред Пит за првпат на црвениот тепих по разводот со Анџелина Џоли

Фемина - 10.11.2016

Бред Пит и Марион Котијар присуствуваа на премиерата на својот нов заеднички филм „Allied“. Ова е првпат по разводот со Анџелина Џоли, 52-годишниот актер да зачекори на црвениот тепих на холивудски настан.

Бред Пит сепак не бил насилен татко

+инфо - 10.11.2016

Агенцијата за заштита на децата во Лос Анџелес позитивно го оцени татковскиот однос на Бред Пит Бред Пит немал престрог и жесток однос кон својот посинок Медокс, се вели во известувањето на Агенцијата за заштита на децата во Лос Анџелес.

Бред Пит сепак не бил насилен татко

Популарно - 10.11.2016

Бред Пит не практикувал престрог и жесток однос кон својот посинок Медокс, се вели во известувањето на Агенцијата за заштита на децата во Лос Анџелес. По разделбата на Пит и Анџелина Џоли, се појавија информации дека глумецот се однесувал грубо со ...

Анџелина Џоли пронајде утеха за разводот во Раде Шербеџија

БркајРабота - 10.11.2016

Легендарниот Шербеџија открива дека неговите шансони не ги сакаат само Балканците, туку и светските ѕвезди. Популарниот актер Раде Шербеџија, кој децении наназад својата кариера ја гради во Холивуд и ги познава Бред Пит и Анџелина Џоли, со кои е и ...

Бред Пит сепак не бил насилен татко

ТВ21 - 10.11.2016

Бред Пит не практикувал престрог и жесток однос кон својот посинок Медокс, се вели во известувањето на Агенцијата за заштита на децата во Лос Анџелес. По разделбата на Пит и Анџелина Џоли, се појавија информации дека глумецот се однесувал грубо со ...

Бред Пит сепак не бил насилен татко

А1 On - 10.11.2016

Бред Пит не практикувал престрог и жесток однос кон својот посинок Медокс, се вели во известувањето на Агенцијата за заштита на децата во Лос Анџелес. По разделбата на Пит и Анџелина Џоли, се појавија информации дека глумецот се однесувал грубо со ...

Истрагата за Бред Пит покажа дека не бил насилен татко

Кајгана - 10.11.2016

Истрагата за наводното насилничко однесување на познатиот актер Бред Пит е завршена, без докази против него. Разводот на Анџелина Џоли и Бред Пит е една од најчестите теми за пишување во американските медиуми.

Раде Шербеџија: Анџелина Џоли ми призна дека ги сака моите песни

+инфо - 10.11.2016

Славниот актер и режисер Раде Шербеџија рекол дека холивудската ѕвезда Анџелина Џоли, многу ги сака неговите песни. Славниот актер и режисер Раде Шербеџија рекол дека холивудската ѕвезда Анџелина Џоли, со која соработувал на филмот „Во земјата на ...

Бред Пит сепак не бил насилен татко

Алфа - 10.11.2016

Бред Пит не практикувал престрог и жесток однос кон својот посинок Медокс, се вели во известувањето на Агенцијата за заштита на децата во Лос Анџелес. Бред Пит не практикувал престрог и жесток однос кон својот посинок Медокс, се вели во ...

ФОТО: Џоли во прегратка на српски актер, тој ја теши за разводот со Пит

Курир - 10.11.2016

Во чија прегратка падна Анџелина Џоли за време на разводот со Бред Пит? Популарниот актер Раде Шербеџија, кој децении наназад својата кариера ја гради во Холивуд, каде што воедно се познава и се дружи со голем број познати ѕвезди, вклучувајќи ги и ...

Бред Пит сепак не бил насилен татко

Сител - 10.11.2016

Бред Пит не практикувал престрог и жесток однос кон својот посинок Медокс, се вели во известувањето на Агенцијата за заштита на децата во Лос Анџелес. По разделбата на Пит и Анџелина Џоли, се појавија информации дека глумецот се однесувал грубо со ...

Славниот актер за прв пат во јавноста по веста за разводот - изгледа непрепознатливо (фото)

Канал5 - 10.11.2016

Актерот се обидел да помине незабележително, но тоа не му пошло од рака. Првото официјално појавување на актерот Бред Пит откако се раздели од сопругата Анџелина Џоли, медиумите го проследија на емитувањето на филмот "Moonlight" во Лос Анџелес.

Бред Пит не е виновен за насилство над децата

Канал5 - 10.11.2016

Истрагата против Бред Пит (52) за наводно насилство над едно од децата не откри вина кај славниот актер. Истрагата беше спроведена по наводите дека тој бил груб со едно од децата, што наводно било и причина Џоли од него да побара развод.

Дали навистина се разведе од Џоли поради неа? Бред Пит и Марион Котијар заедно на црвениот тепих (ФОТО)

Курир - 10.11.2016

Медиумите пишуваа дека причина за разводот помеѓу Џоли и Пит била токму таа, убавата актерка Марион Котијар. Во екот на разводот, се шпекулираше дека Пит и Котијар имале афера додека го снимале нивниот заеднички филм „Allied“.

Бред Пит на црвен тепих со Марион Котијар, првпат по разводот од Анџелина Џоли

Црнобело - 10.11.2016

Бред Пит за првпат се појави на црвениот тепих по разделбата со Анџелина Џоли во септември. 52-годишниот актер ѝ се придружи на Марион Котијар во Лос Анџелес за премиерата на драмата „Allied“.

Властите открија дали Бред Пит бил суров кон посвоениот син Медокс

Локално - 10.11.2016

Заклучоците се на Агенцијата за заштита на децата, кои биле направени по извршената проверка. Бред Пит немал суров однос кон посвоениот син Медокс. Ова е заклучокот до кој стигнала Агенцијата за заштита на децата во Лос Анџелес, пренесуваат ...

Бред Пит се потпира на поддршката од Џулија Робертс

Локално - 10.11.2016

Бред Пит изгледа напнато и доста ослабено на првиот јавен настап по објавувањето на разводот со Анџелина Џоли. Холивудскиот актер присуствуваше на филмски скрининг во Лос Анџелес во друштво на својата колешка од “Бандата на Оушн” и пријателка Џулија ...

Бред Пит не покажал суровост кон Медокс

Локално - 10.11.2016

Агенцијата за прашањата на семејството и децата во Лос Анџелес, Калифорнија, стигнала до заклучок дека Холивудскиот актер Бред Пит не дозволил суров третман во спорот со својот посвоен син Медокс во авионот во септември оваа година.

Истрагата се затвори: Ова е вистината дали Бред Пит бил населен кон синот!

Република - 10.11.2016

Бред Пит не практикувал престрог и жесток однос кон својот посинок Медокс, се вели во известувањето на Агенцијата за заштита на децата во Лос Анџелес. По разделбата на Пит и Анџелина Џоли, се појавија информации дека актерот се однесувал грубо со ...

Џоли бара утеха за разводот во прегратка на Шербеџија!

Нетпрес - 10.11.2016

Популарниот актер Раде Шербеџија, кој децении наназад својата кариера ја гради во Холивуд, каде што воедно се познава и се дружи со голем број познати ѕвезди, вклучувајќи ги и Бред Пит и Анџелина Џоли, со кои е и близок пријател, не сакаше за ...

ФОТО: Џоли падна во прегратките на познатиот српски актер

Press24 - 10.11.2016

Во чија прегратка падна Анџелина Џоли за време на разводот со Бред Пит? Популарниот актер Раде Шербеџија, кој децении наназад својата кариера ја гради во Холивуд, каде што воедно се познава и се дружи со голем број познати ѕвезди, вклучувајќи ги и ...

Нема да ви се верува, еве кој српски актер ја теши Џоли по одлуката за развод

Република - 10.11.2016

Популарниот актер Раде Шербеџија, кој децении наназад својата кариера ја гради во Холивуд, каде што воедно се познава и се дружи со голем број познати ѕвезди, вклучувајќи ги и Бред Пит и Анџелина Џоли, со кои е и близок пријател, не сакаше за ...

Дали Брет Пит го тепал синот?

За Се - 10.11.2016

Истрагата која беше покрената откако актерот Бред Пит доби оптужување дека бил насилен кон својот син, доби разврска. Имено, како што пренесуваат странските медиуми истрагата е затворена од пред неколку дена.

Бред Пит не го малтретирал посвоениот син Медокс

Стандард - 10.11.2016

Бред Пит не пројавил суров однос кон посвоениот син Медокс. Ова е заклучокот до кој стигнала Агенцијата за заштита на децата во Лос Анџелес. По фактичката разделба на Пит и Анџелина Џоли се појавија информации дека актерот се однесувал грубо со едно ...

Дали навистина се разведе од Џоли поради неа?

Press24 - 10.11.2016

Медиумите пишуваа дека причина за разводот помеѓу Џоли и Пит била токму таа, убавата актерка Марион Котијар. Во екот на разводот, се шпекулираше дека Пит и Котијар имале афера додека го снимале нивниот заеднички филм „Allied“.

Бред Пит сепак бил добар татко!

Вечер - 10.11.2016

Бред Пит не практикувал престрог и жесток однос кон својот посинок Медокс, се вели во известувањето на Агенцијата за заштита на децата во Лос Анџелес. По разделбата на Пит и Анџелина Џоли, се појавија информации дека глумецот се однесувал грубо со ...

Истрагата потврди: Ова е вистината дали Бред Пит бил насилен кон синот!

Вистина.мк - 10.11.2016

Истрагата која беше покрената откако актерот Бред Пит доби оптужување дека бил насилен кон својот син, доби разврска. Имено, како што пренесуваат странските медиуми истрагата е затворена од пред неколку дена.

Затворена истрагата за “навредливо однесување“ на Бред Пит

Макфакс - 10.11.2016

Истрагата за тоа дали актерот Бред Пит бил навредлив кон неговиот син во септември заврши без утврдување на престап, објавија американските медиуми. Социјалните работници во Лос Анџелес ги испитуваа тврдењата дека Пит го удрил 15-годишниот син ...

Џоли тагата за Бред ја лечи со моите песни!

Вечер - 10.11.2016

Раде Шербеџија кој наскоро ќе одржи концерт во Белград во едно интервју за српските медиуми истакнал дека неговите шансони не ги сакаат само Балканиците, туку и најголемите светски ѕвезди.

Бред Пит со бремената Котијар – прва јавна појава по разводот

Стандард - 10.11.2016

Бред Пит со првата јавна манифестација по разделбата со Анџелина Џоли. Актерот се појави на црвениот тепих со бремената актерка Марион Котијар. Името на Французинката беше првото што се појави во јавниот простор како причина за разводот на Пит со ...

Бред Пит сепак не бил насилен татко

еМагазин - 10.11.2016

Бред Пит не практикувал престрог и жесток однос кон својот посинок Медокс, се вели во известувањето на Агенцијата за заштита на децата во Лос Анџелес. По разделбата на Пит и Анџелина Џоли, се појавија информации дека глумецот се однесувал грубо со ...

Бред Пит сепак не бил насилен татко

Lider - 10.11.2016

Бред Пит не практикувал престрог и жесток однос кон својот посинок Медокс, се вели во известувањето на Агенцијата за заштита на децата во Лос Анџелес. По разделбата на Пит и Анџелина Џоли, се појавија информации дека глумецот се однесувал грубо со ...

ФОТО: Џоли падна во прегратките на познатиот српски актер

Маркукуле - 10.11.2016

Во чија прегратка падна Анџелина Џоли за време на разводот со Бред Пит? Популарниот актер Раде Шербеџија, кој децении наназад својата кариера ја гради во Холивуд, каде што воедно се познава и се дружи со голем број познати ѕвезди, вклучувајќи ги и ...

Бред Пит сепак не бил насилен татко

Телевизија Нова - 10.11.2016

Бред Пит не практикувал престрог и жесток однос кон својот посинок Медокс, се вели во известувањето на Агенцијата за заштита на децата во Лос Анџелес. По разделбата на Пит и Анџелина Џоли, се појавија информации дека глумецот се однесувал грубо со ...

Два месеци по разводот: Првото јавно појавување на Бред Пит

Хитпортал - 09.11.2016

Два месеци по веста дека се разведува со Анџелина Џоли, време беше Бред Пит да го направи своето прво јавно појавување. 52-годишниот актер се појави во Лос Анџелес на промоција на филм во друштво на неговата пријателка Џулија Робертс.

Бред Пит со Џулија Робертс на првото појавување во јавност по разводот со Анџелина Џоли

Фемина - 09.11.2016

По објавувањето на веста за разводот со Анџелина Џоли, Бред Пит извесен период остана далеку од медиумското око. Синоќа, тој се појави на првиот јавен настан по разделбата. 52-годишниот актер беше домаќин на прикажувањето на филмот „Moonlight“ во ...

Раде Шербеџија: „Знам зошто се разведоа Бред Пит и Анџелина Џоли“

Убавина и Здравје - 09.11.2016

Популарниот актер Раде Шербеџија , кој децении наназад својата кариера ја гради во Холивуд, каде што воедно се познава и се дружи со голем број познати ѕвезди, вклучувајќи ги и Бред Пит и Анџелина Џоли , со кои е и близок пријател, не сакаше за ...

Бред и Џулија рака под рака на филмска промоција

Идивиди - 09.11.2016

Бред Пит се врати во јавниот живот и тоа рака под рака со неговата колешка и пријателка Џулија Робертс. Холивудскиот актер го немаме видено откога Анџелина го поднесе барањето за развод и старателство на децата.

Еве зошто се лути обожавателите на Бранџелина…

Убавина и Здравје - 09.11.2016

Откако веста за разводот на една од најпопуларните холивудски двојки – Бред Пит и Анџелина Џоли – се распространи низ светот со брзина на светлината, сега веќе бившите сопружници како да се повлекоа во илегала.

Бред Пит за првпат се појави во јавноста откако се раздели со Анџелина

+инфо - 09.11.2016

Појавување со Џулија Робертс беше генерална проба за излегувањето на црвениот тепих по повод премерата на неговиот најнов филм Бред се појави на проекцијата на филмот „Мунлајт“ во друштво со својата блиска пријателка, холивудската дива Џулија ...

Видно ослабен, но насмеан – Бред Пит се појави првпат по разводот (ФОТО)

Курир - 09.11.2016

Бред Пит беше забележан за првпат, откако Анџелина Џоли поднесе барање за развод во септември. Во вторникот, актерот присуствуваше на приватно прикажување на драмата “Moonlight” во Лос Анџелес, во придружба на неговата долгогодишна другарка и ...

Бред Пит за прв пат во јавноста по веста за разводот - Изгледа непрепознатливо

Точка - 09.11.2016

Славниот холивудски актер се обидел да помине незабележано, но тоа не му пошло од рака. Првото официјално појавување на актерот Бред Пит откако се раздели од сопругата Анџелина Џоли медиумите го проследија на емитувањето на филмот "Moonlight" во Лос ...

(ФОТО) Бред Пит се појави во јавност за прв пат по разводот

Локално - 09.11.2016

Бред Пит беше забележан за прв пат, откако Анџелина Џоли поднесе барање за развод во септември. Во вторникот, актерот присуствуваше на приватно прикажување на драмата “Moonlight” во Лос Анџелес, во придружба на неговата долгогодишна другарка и ...

Видно ослабен, но насмеан – Бред Пит се појави прв пат по разводот (фото)

Република - 09.11.2016

Бред Пит беше забележан за прв пат, откако Анџелина Џоли поднесе барање за развод во септември.Во вторникот, актерот присуствуваше на приватно прикажување на драмата “Moonlight” во Лос Анџелес, во придружба на неговата долгогодишна другарка и ...

Славниот српски актер ја теши Анџелина Џоли после разводот од Бред Пит!

Вистина.мк - 09.11.2016

Најуспешниот српски актер во Холивуд се подготвува за белградски концерт во Сава центар на 27-ми декември. Легендарниот Раде Шербеџија открива дека неговите шансони не ги сакаат само Балканците, туку и светските ѕвезди.

Постигнат договор за старателството врз децата меѓу Анџелина и Бред

24 Вести - 08.11.2016

Некогаш најпознатата холивудска двојка изминатите два месеца не престанува да биде тема во медиумите, но сега се чини дека работите би можеле конечно да се смират. Анџелина Џоли постигна договор со Бред Пит и го задржа правото на целосно ...

Анџелина Џоли и Бред Пит постигнаа договор: Старателството над децата го доби…

Хитпортал - 08.11.2016

По два месеци откако објави дека се разведваат, Анџелина Џоли постигна договор со Бред Пит. Актерката го задржа правото на целосно старателство над нивните шест деца, изјави денес претставникот за јавност на Џоли.

Пит и Џоли постигнаа договор за старателство на нивните деца

ТВ21 - 08.11.2016

Претставници на актерката Анџелина Џоли и на актерот Бред Пит соопштија дека поранешните партнери постигнале договор за старателство на нивните шест деца. Според договорот адолесцентите остануваат под старателство на Џоли, додека Пит ќе има право на ...

Пит и Џоли постигнаа договор за старателство на нивните деца

Популарно - 08.11.2016

Претставници на актерката Анџелина Џоли и на актерот Бред Пит соопштија дека поранешните партнери постигнале договор за старателство на нивните шест деца. Според договорот адолесцентите остануваат под старателство на Џоли, додека Пит ќе има право на ...

Конечно постигнат договор за старателството врз децата на Анџелина и Бред Пит

БркајРабота - 08.11.2016

Анџелина Џоли постигна договор со Бред Пит и го задржа правото на целосно старателство над нивните шест деца - јавуваат странските медиуми. Во спогодбата се наведува и дека децата, од осум до 15-годишна возраст, ќе продолжат со „терапевтските ...

Пит и Џоли постигнаа договор за старателство на нивните деца

А1 On - 08.11.2016

Претставници на актерката Анџелина Џоли и на актерот Бред Пит соопштија дека поранешните партнери постигнале договор за старателство на нивните шест деца. Според договорот адолесцентите остануваат под старателство на Џоли, додека Пит ќе има право на ...

Анџелина му ги зема децата на Бред

Идивиди - 08.11.2016

Конечно е постигнат договор во врска со сагата за Бред Пит и Анџелина Џоли. Одлучено е Анџелина да има целосно старателство врз шесте деца кои ги има заедно со нејзиниот поранешен сопруг. Бред ќе продолжи да има „терапевтски“ посети со децата, но не ...

Конечно постигнат договор за старателството врз децата помеѓу Анџелина и Бред

+инфо - 08.11.2016

Анџелина Џоли постигна договор со Бред Пит и го задржа правото на целосно старателство над нивните шест деца, изјави претставникот за јавност на славн Некогаш најпознатата холивудска двојка изминатите два месеци не престанува да биде тема во ...

Анџелина Џоли и Бред Пит се договориле за старателството на децата

Кајгана - 08.11.2016

Разводот на холивудскиот пар Анџелина Џоли и Бред Пит будно се следи од медиумите и јавноста. По веста дека се раздвојуваат и дека Пит е под истрага за физичко и психичко малтретирање на децата , медиумите пренесуваат дека иако Џоли сака целосно ...

Пит и Џоли постигнаа договор за старателство на нивните деца

Курир - 08.11.2016

Претставници на актерката Анџелина Џоли и на актерот Бред Пит соопштија дека поранешните партнери постигнале договор за старателство на нивните шест деца. Според договорот адолесцентите остануваат под старателство на Џоли, додека Пит ќе има право на ...

Пит и Џоли постигнаа договор за старателство на нивните деца

Сител - 08.11.2016

Претставници на актерката Анџелина Џоли и на актерот Бред Пит соопштија дека поранешните партнери постигнале договор за старателство на нивните шест деца. Според договорот адолесцентите остануваат под старателство на Џоли, додека Пит ќе има право на ...

НОВ ПОРАЗ ЗА БРЕД ПИТ: Џоли го доби старателството над сите шест деца

Телеграф - 08.11.2016

Мајката ќе се грижи за сите деца, но и понатаму со помош на терапевт глумецот Бред Пит ќе може да ги гледа малечките Најновите вести што кружат околу светот за некогашниот пар Бранџелина е информацијата дека старателството врз сите шест деца ѝ ...

Дали Џоли и Пит се договорија Анџелина да добие старателство над децата?

Канал5 - 08.11.2016

Повикувајќи се на извор од таборот на Џоли, Associated Press објави дека е постигнат договор таа да добие старателство над децата а Бред Пит да ги посетува во присуство на терапевт. Но, ТМЗ пишува дека тоа не е точно! Според ТМЗ тоа е привремен ...

Пит и Џоли постигнаа договор за старателство на нивните деца

Локално - 08.11.2016

Претставници на актерката Анџелина Џоли и на актерот Бред Пит соопштија дека поранешните партнери постигнале договор за старателство на нивните шест деца. Според договорот адолесцентите остануваат под старателство на Џоли, додека Пит ќе има право на ...

Бред Пит нема да добие еднакви права со Анџелина за децата

Локално - 08.11.2016

Холивудскиот актер Бред Пит и неговата сопруга Анџелина Џоли, кои се во процес на развод, се договорија со кого да живеат нивните шест деца, соопшти агенција Асошиетед прес. Пит нема да има еднакви права со бившата сопруга и ќе има право само да ги ...

Бред Пит и Анџелина Џоли се согласни: Кој ќе биде старател на децата?

Црнобело - 08.11.2016

Според нова изјава на адвокатот кој ја претставува Анџелина Џоли, Џоли и Пит веќе се истовремено согласни за тоа кој ќе биде старател на 6-те деца. Но, адвокатот кој го претставува Пит сè уште ја нема потврдено истата информација.

Џоли ја доби првата битка против Пит

Локално - 08.11.2016

Анџелина Џоли го доби првичното физичко старателство над 6-те нејзини деца со Бред Пит. Во моментов холивудската двојка е во процес на горчлив развод, но нивните најголеми спорови се водат околу тоа каде и со кого ќе живеат наследниците.

Бред Пит и Анџелина се договорија како ќе ги одгледуваат децата

Позитив.мк - 08.11.2016

Претставници на актерката Анџелина Џоли и на актерот Бред Пит соопштија дека славните сопружници постигнале договор за старателство на нивните шест биолошки и посвоени деца. Според договорот адолесцентите остануваат под старателство на Џоли, додека ...

Џоли и Пит ги поделија децата!

Вечер - 08.11.2016

Пит и Џоли постигнаа договор за старателство над децата. Претставници на актерката Анџелина Џоли и на актерот Бред Пит соопштија дека поранешните партнери постигнале договор за старателство над нивните шест деца.

Пит и Џоли постигнаа договор за старателство на децата

Република - 08.11.2016

­ Претставници на актерката Анџелина Џоли и на актерот Бред Пит соопштија дека поранешните партнери постигнале договор за старателство на своите шест деца. Според договорот адолесцентите остануваат под старателство на Џоли, додека Пит ќе има право ...

Анџелина Џоли и Бред Пит се разбраа за децата

Стандард - 08.11.2016

Претставници на Анџелина Џоли и Бред Пит објавија дека двајцата имаат постигнато договор за старателство на нивните шест деца, пренесе E! Online‎. Според договорот што беше постигнат пред една недела, децата остануваат под старателство на Анџелина ...

Пит и Џоли ја донесоа конечната одлука

Press24 - 08.11.2016

Претставници на актерката Анџелина Џоли и на актерот Бред Пит соопштија дека поранешните партнери постигнале договор за старателство на нивните шест деца. Според договорот адолесцентите остануваат под старателство на Џоли, додека Пит ќе има право на ...

Анџелина Џоли го задржа правото за целосно старателство над децата

Нетпрес - 08.11.2016

Некогаш најпознатиот холивудски пар изминатите два месеци не престанува да биде тема во медиумите, но сега, по договорот на двете страни, работите би можеле конечно да се смират. Анџелина Џоли постигна договор со Бред Пит и го задржа правото на ...

Анџелина Џоли и Бред Пит се договориле за старателството на децата

За Се - 08.11.2016

Разводот на холивудскиот пар Анџелина Џоли и Бред Пит будно се следи од медиумите и јавноста. По веста дека се раздвојуваат и дека Пит е под истрага за физичко и психичко малтретирање на децата, медиумите пренесуваат дека иако Џоли сака целосно ...

Готово е – Анџелина Џоли доби целосно старателство врз децата

Република - 08.11.2016

Анџелина Џоли сама, како и досега, ќе има целосно старателство над шесте деца, е резулататот на заедничкиот договор на актерите. Договорот налага Бред Пит да продолжи со посетите на терапевт, заедно со децата.

Актерот тешко болен? Бред Пит секој ден посетува клиника

МК News - 08.11.2016

Бред Пит во тајност го посетува најдобриот специјалист за инфективни болести, а низ сето тоа поминува без поддршката на семејството. Како што велат изворите на порталот Radar Online, секое утро, многу рано, го гледаат 52-годишниот актер на клиниката ...

Пит и Џоли постигнаа договор за старателство на нивните деца

Lider - 08.11.2016

Претставници на актерката Анџелина Џоли и на актерот Бред Пит соопштија дека поранешните партнери постигнале договор за старателство на нивните шест деца. Според договорот адолесцентите остануваат под старателство на Џоли, додека Пит ќе има право на ...

Анџелина Џоли и Бред Пит постигнаа договор за децата

Пулс24 - 08.11.2016

Претставниците на Анџелина Џоли и Бред Пит објавија дека двајцата имаат постигнато договор за старателство на нивните шест деца. Според договорот што беше постигнат пред една недела, децата остануваат под старателство на Џоли додека Бред Пит ќе има ...

Пит и Џоли постигнаа договор за старателството на нивните деца

Канал 77 - 08.11.2016

Претставници на актерката, Анџелина Џоли и на актерот, Бред Пит соопштија дека поранешните партнери постигнале договор за старателство на нивните шест деца. Според договорот, адолесцентите остануваат под старателство на Џоли, додека Пит ќе има право ...

Пит и Џоли постигнаа договор за старателство на нивните деца

Телевизија Нова - 08.11.2016

Претставници на актерката Анџелина Џоли и на актерот Бред Пит соопштија дека поранешните партнери постигнале договор за старателство на нивните шест деца. Според договорот адолесцентите остануваат под старателство на Џоли, додека Пит ќе има право на ...

Пит и Џоли постигнаа договор за старателство на нивните деца

Либертас - 08.11.2016

Претставници на актерката Анџелина Џоли и на актерот Бред Пит соопштија дека поранешните партнери постигнале договор за старателство на нивните шест деца. Според договорот адолесцентите остануваат под старателство на Џоли, додека Пит ќе има право на ...

Бред Пит се согласи на развод, но под овој услов

Хитпортал - 07.11.2016

По повеќе од еден месец откако Анџелина Џоли побара развод од Бред Пит, актерот во неделата конечно ги потпиша документите. 41-годишната Џоли поднесе барање за разведување на 19-ти септември, наведувајќи ги „непомирливите разлики“ како причина за ...

Бред Пит конечно се согласи на развод од Анџелина

ЗаЗабава - 07.11.2016

Пред повеќе од еден месец светот се потресе за веста дека Анџелина Џоли поднела барање за развод, а Бред Пит дури сега се согласи да ги потпише тие документи. Анџелина како причина за развод ги наведе "непремостливите разлики", а бараше целосно ...

Бред Пит ќе се бори за децата

Локално - 07.11.2016

Холивудскиот актер Бред Пит поднесе тужба за заедничко старателство над нивните деца со Анџелина Џоли, со која е во процес на развод, пренесоа светските агенции. Од документите поднесени во судот од адвокатите на Пит како одговор на барањето на Џоли ...

Бред Пит го прифати разводот и бара заедничко старателство над децата

Орбис - 07.11.2016

По повеќе од еден месец откако холивудската ѕвезда Анџелина Џоли поднесе барање за разведување на бракот, нејзиниот не помалку славен сопруг Бред Пит конечно ги потпиша документите, јавуваат американските медиуми во неделата, пренесува Макфакс.

Фановите во шок: Откриена голема холивудска тајна, Бред Пит е сериозно болен?!

Вистина.мк - 07.11.2016

Американските медиуми се полни со информации за здравствената состојба на познатиот актер. Вистинската драма започна кога познат веб портал објави информација дека Бред Пит веќе подолго време посетува инфективна клиника во Лос Анџелес.

Децата и приредија шок на Анџелина Џоли: Сакаме да живееме со тато!

МК News - 07.11.2016

Кога мислеше дека се ќе оди според нејзините планови, Анџелина Џоли доживува голем шок: Најстарите деца изјавиле „Сакаме да живееме кај тато“. Битката на релација Џоли- Пит продолжува иако на почетокот се чинеше дека се ќе се среди по мирен пат.