TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Видеото во кое Карлеуша и изјавува љубов на Цеца е вистинска атракција

Република - 15.11.2015

До сега имавме можност да видиме само делови од емисијата, но неодамна на Јутјуб конечно се појави цела снимка на „Максовизија“, кога во дамнешната 1998 година заедно во студиото се најдоа двете вечни ривалки Цеца Ражнатовиќ и Јелена Карлеуша.

Јелена Kарлеуша ги запали социјалните мрежи со начинот на кој ги поддржа Французите (ФОТО)

Убавина и Здравје - 14.11.2015

Скандалозната поп-пејачка Јелена Карлеуша уште еднаш докажа дека е „мала од скандала“. Имено, сакајќи да му даде поддршка на францускиот народ, кој вчеравечер беше жртва на шест терористички напади, кои го потресоа целиот свет, „дивата“ објави ...

Вака ли се покажува жалење? Карлеуша ги подржа Французите, ама вака! (ФОТО)

Вистина.мк - 14.11.2015

Јелена Карлеуша ова утро како и повеќето светски ѕвезди ја испрати својата подршка за настраданите во парискиот масакар. По тој повод таа објави ваква фотографија на социјалните мрежи: И додека некои беа воодушевени од нејзиниот изглед, има доста и ...

Стјепановиќ: Секој што ја сака својата земја ќе дојде на стадион и ќе навива

Екипа - 13.11.2015

Фудбалерот од средниот ред, Остоја Стјепановиќ полека но сигурно се враќа во првиот тим на македонската репрезентација. Стјепановиќ не го крие задоволството од начинот на кој се стигна до триумфот на пријателскиот натпревар со Црна Гора, но за него ...

Јелена Карлеуша ги засени сите на црвениот тепих!

Попара - 13.11.2015

Јелена Карлеуша се појавила на ревијата на својот пријател Бошко Јаковљевиќ во склоп на „Fasion Week” во Србија и направила општ хаос меѓу гостите и новинарите. Облечена во „Balmain“ креација и „Givenchy“ чизми, Јелена Карлеуша ја следела ревијата ...

Ќерката на Цеца и ја презема работата на Карлеуша!

Попара - 13.11.2015

Анастасија Ражнатовиќ го доби ангажманот кој е животен сон на познатата пејачка Јелена Карлеуша. Карлеуша имаше голема желба да стане заштитно лице на брендот „Balmain“, направи се да ја забележат челните луѓе, но тие не само што ја заобиколија, ...

Јелена реши да го возврати ударот - Ти си дете на криминалец!

Сител - 13.11.2015

Откако балканските медиуми објавија дека започна нова војна меѓу Карлеуша и Анастасија Ражнатовиќ, поради тоа што ќерката на Цеца стана заштитно лице на колекцијата на Балман за H&M, Јелена реши да го возврати ...

ФОТО: Карлеуша ја нарече Анастасија ќерка на криминалец и сопственичка на порно снимка!

Курир - 13.11.2015

Откако балканските медиуми објавија дека започна нова војна меѓу Карлеуша и Анастасија Ражнатовиќ, поради тоа што ќерката на Цеца стана заштитно лице на колекцијата на Балман за H&M, Јелена реши да го возврати ударот.

Познатата двојка донесе голема одлука: Мама е пресреќна!

Курир - 13.11.2015

Јелена Розга и Стјепан Хаусер не ја кријат својата среќа, а не требало долго време да излезат разни трачеви. Тие после неколку месеци врска одлучија да направат нов чекор. Одлучиле да изнајмат стан во Загреб и се спремаат за заеднички живот.

Карлеуша удри по ќерка и на Цеца: Ти си дете на криминалец!

Press24 - 13.11.2015

Откако балканските медиуми објавија дека започна нова војна меѓу Карлеуша и Анастасија Ражнатовиќ, поради тоа што ќерката на Цеца стана заштитно лице на колекцијата на Балман за H&M, Јелена реши да го возврати ...

МОЖНО ЛИ Е: Никогаш не сте ја виделе Карлешуа во оваа поза!

Вистина.мк - 13.11.2015

Јелена Карлеуша објавува свои фотографии секој ден, но никогаш не е видена токму во оваа поза. Имено Јелена Карлеуша беше на белградскиот Фешн вик каде што фоторепортерите ја уловија во несекојдневна поза, насмеана од уво до уво.

Кралица на хаосот: Карлеуша го бакна Босанац во уста во „Ѕвездите на Гранд“ (ВИДЕО)

Вистина.мк - 13.11.2015

Јелена Карлеуша според најавата за новата епизода од “Ѕвездите на Гранд“ била „луда“ како никогаш до сега. Прво го прегрнала и бакнала Шабан Шаулиќ, а потоа направила нешто што сигурно долго ќе се прераскажува.

(ФОТО) Карлеуша ја нарече Анастасија ќерка на криминалец и сопственичка на порно снимка!

Вистина.мк - 13.11.2015

Откако балканските медиуми објавија дека започна нова војна меѓу Карлеуша и Анастасија Ражнатовиќ, поради тоа што ќерката на Цеца стана заштитно лице на колекцијата на Балман за H&M, Јелена реши да го возврати ударот.

Кралица на хаосот: Карлеуша го бакна Босанац во уста во „Ѕвездите на Гранд“ (ВИДЕО)

Во Штип - 13.11.2015

Јелена Карлеуша според најавата за новата епизода од “Ѕвездите на Гранд“ била „луда“ како никогаш до сега. Прво го прегрнала и бакнала Шабан Шаулиќ, а потоа направила нешто што сигурно долго ќе се прераскажува.

(ФОТО) Карлеуша ја нарече Анастасија ќерка на криминалец и сопственичка на порно снимка!

Во Штип - 13.11.2015

Откако балканските медиуми објавија дека започна нова војна меѓу Карлеуша и Анастасија Ражнатовиќ, поради тоа што ќерката на Цеца стана заштитно лице на колекцијата на Балман за H&M на Балканот, Јелена реши да го возврати ударот.

Јелена Розга и Стјепан Хаусер одлучиja да живеат заедно во Загреб

+инфо - 12.11.2015

Хрватската поп-ѕвезда Јелена Розга (38) и музичарот од дуото „2 Челос“, Стјепан Хаусер (29) кои се забавуваат веќе неколку месеци, се одлучиле на голем чекор во нивната врска и заедно изнајмиле стан во Загреб.

Ќе се шокирате - Во каква поза ја уловија Карлеуша?

Сител - 12.11.2015

На овогодинешниот Белград Фешн Вик, Јелена Карлеуша се насмевна од шестка до шестка. Иако често има лик на ледена кралица и ретко се смее на фотките, овој пат е уловена како го прави тоа од ...

Србите не можат да поверуваат, во каква поза ја уловија Карлеуша?

think.mk - 12.11.2015

Иако често има лик на ледена кралица и ретко се смее на фотките, овој пат е уловена како го прави тоа од ...

Погледнете како изгледала Јелена Карлеуша пред силиконите

Вечер - 12.11.2015

Фановите коментираат дека пејачката не се променила многу, иако поминале скоро 20 години од кога е направена фотографијата. Популарната пејачка Јелена Карлеуша на Твитер сподели фотографија од далечната 1996 година.

Јелена Розга и Стјепан Хаусер одлучиja да живеат заедно во Загреб

Бриф - 12.11.2015

Хрватската поп-ѕвезда Јелена Розга (38) и музичарот од дуото „2 Челос“, Стјепан Хаусер (29) кои се забавуваат веќе неколку месеци, се одлучиле на голем чекор во нивната врска и заедно изнајмиле стан во Загреб.

ФОТО: Нема да верувате во каква поза ја уловија Карлеуша

Press24 - 12.11.2015

На овогодинешниот Белград Фешн Вик, Јелена Карлеуша се насмевна од шестка до шестка. Иако често има лик на ледена кралица и ретко се смее на фотките, овој пат е уловена како го прави тоа од ...

Ќерката на Цеца ја полуди Јелена Карлеуша - Анастасија и ја зема работата на пејачката

Press24 - 12.11.2015

Јелена Карлеуша пред неколку дена на Фејсбук објави статус во кој остор го искритикува брендот H&M, сите се прашуваа за што всушност станува збор. Се шушка дека Јелена била бесна бидејќи Анастасија Ражњатовиќ, ќерката на нејзината најголема ...

Шабан Шаулиќ шокираше со изјава за Јелена Карлеуша!

Вистина.мк - 12.11.2015

Живата легенда на фолк музиката Шабан Шаулиќ неодамна во Ѕвездите на Гранд кога слушна како еден натпреварувач ја пее песната „Отац“ заплака. Веднаш потоа и Јелена Карлеуша се разнежни, па и таа пушти некоја солза.

Познатиот пар донесе голема одлука: Мама е пресреќна!

Вистина.мк - 12.11.2015

Јелена Розга и Стјепан Хаусер не ја кријат својата среќа, а не требало долго време да излезат разни трачеви. Тие после неколку месеци врска одлучија да направат нов чекор. Одлучиле да изнајмат стан во Загреб и се спремаат за заеднички живот.

Динамитната Јелена Карлеуша ги засени сите на црвениот тепих! (ФОТО)

Во Штип - 12.11.2015

Јелена Карлеуша се појавила на ревијата на својот пријател Бошко Јаковљевиќ во склоп на „Fasion Week” во Србија и направила општ хаос меѓу гостите и новинарите. Облечена во „Balmain“ креација и „Givenchy“ чизми, Јелена Карлеуша ја следела ревијата ...

Шабан Шаулиќ шокираше со изјава за Јелена Карлеуша!

Во Штип - 12.11.2015

Живата легенда на фолк музиката Шабан Шаулиќ неодамна во Ѕвездите на Гранд кога слушна како еден натпреварувач ја пее песната „Отац“ заплака. Веднаш потоа и Јелена Карлеуша се разнежни, па и таа пушти некоја ...

Актерката Јелена Јованова се омажи во Загреб (фото)

Хитпортал - 11.11.2015

Македонската актерка Јелена Јованова и нејзиното момче, хрватскиот актер Стјепан Периќ со кого таа играше заедно во хрватската серија „Тајни“, пред неколку месеци си размениле брачни завети, пишува денеска хрватското списание „Story“ .

Еве зошто Јелена Карлеуша го украде вниманието на ревијата на својот соработник (ФОТО)

Убавина и Здравје - 11.11.2015

Поп-ѕвездата Јелена Карлеуша отсекогаш знаела како да го привлече медиумското внимание. Каде и да се појави, „дивата“ го краде вниманието, па така беше и на вчерашната ревија на нејзиниот пријател и соработник Бошко Јаковљевиќ.

Јелена Јованова се венча со хрватскиот колега од серијата „Тајни“

+инфо - 11.11.2015

Македонската актерка Јелена Јованова (31) и нејзиното момче, хрватскиот актер Стјепан Периќ (32) со кој заедно играа во хрватската серија „Тајни“, пред неколку месеци си размениле брачни завети, пренесува хрватскиот магазин „Стори“.

ВОЈНА: Анастасија ѝ ја презела работата на Јелена Карлеуша

Убавина и Здравје - 11.11.2015

Анастасија Ражнатовиќ (17) го добила ангажманот што ѝ бил животен сон на поп-пејачката Јелена Карлеуша (36) , за кој пејачката даде сè од себе, но без успех. Карлеуша имала голема желба да му биде заштитно лице на реномираниот француски бренд ...

Фотографија од минатото: Еве како изгледала Јелена пред силиконите!

Сител - 11.11.2015

Популарната пејачка Јелена Карлеуша на Твитер сподели фотографија од далечната 1996 година. Сликана е во Мелбурн, а воедно покажа и како изгледала на неполни 18 години. Фановите коментираат дека пејачката не се променила многу, иако поминале скоро ...

Фото: Карлеуша со провокативен стајлинг

Канал5 - 11.11.2015

Српската пејачка Јелена Карлеуша повторно ги запали социјалните мрежи.Атрактивната пејачката на Твитер објави уште една провокативна фотографија на која ја покажа својата нова креација. Популарната Џеј Кеј на фотката е во убави сини панталони и црно ...

Јелена Розга и Стјепан Хаузер

За Се - 11.11.2015

Чекор напред во врската на Јелена Розга и Стјепан Хаузер. Дека нивната љубов не е само рекламен трик – како што се зборува – пејачката од Сплит и виолончелистот од Пула, сведочат од ден на ден: тој се помалку патува, а таа се повеќе го сака… За ...

Убавата Јелена Јованова се омажи во Загреб

Вистина.мк - 11.11.2015

Убавата македонската актерка Јелена Јованова се омажила за хрватскиот актер Стјепан Периќ на церемонија во Загреб каде што присустувале избран круг роднини и пријатели, објави „ Вест“ . Јелена (31) и Стјепан (32) се запознаа во 2013 година, на ...

Динамитната Јелена Карлеуша ги засени сите на црвениот тепих! (ФОТО)

Курир - 11.11.2015

Јелена Карлеуша се појавила на ревијата на својот пријател Бошко Јаковљевиќ во склоп на „Fasion Week” во Србија и направила општ хаос меѓу гостите и новинарите. Облечена во „Balmain“ креација и „Givenchy“ чизми, Јелена Карлеуша ја следела ревијата ...

Убавата Јелена Јованова се омажила во Загреб

Курир - 11.11.2015

Убавата македонската актерка Јелена Јованова се омажила за хрватскиот актер Стјепан Периќ на церемонија во Загреб каде што присустувале избран круг роднини и пријатели, објави „ Вест“ . Јелена (31) и Стјепан (32) се запознаа во 2013 година, на ...

Динамитната Јелена Карлеуша ги засени сите на црвениот тепих!

Вистина.мк - 11.11.2015

Јелена Карлеуша се појавила на ревијата на својот пријател Бошко Јаковљевиќ во склоп на „Fasion Week” во Србија и направила општ хаос меѓу гостите и новинарите. Облечена во „Balmain“ креација и „Givenchy“ чизми, Јелена Карлеуша ја следела ревијата ...

Кој не би посакал: Јелена му изјави љубов на Новак!

Репортер - 11.11.2015

Јелена секогаш му била вистинска подршка на својот сопруг, на најдобриот тенисер на светот. Новак пред 3 дена го освои трофејот во Париз, а како и секогаш негови најголеми фанови беа Јелена и неговиот син Стефан.

НОВА ЕСТРАДНА ВОЈНА: Ќерката на Цеца и ја презема работата на Карлеуша!

Вистина.мк - 11.11.2015

Анастасија Ражнатовиќ го доби ангажманот кој е животен сон на познатата пејачка Јелена Карлеуша. Карлеуша имаше голема желба да стане заштитно лице на брендот „Balmain“, направи се да ја забележат челните луѓе, но тие не само што ја заобиколија, ...

Карлеуша во шок - ќерката на Цеца и го „украде“ животниот сон

Press24 - 11.11.2015

Анастасија Ражнатовиќ го доби ангажманот, кој бил животен сон на Јелена Карлеуша. Карлеуша сакала да биде заштитно лице на познатиот светски бренд „Balmain", но никогаш не успеала во тоа. Според српските медиуми, пејачката доживеала шок кога дознала ...

Карлеуша и врати на “лажната“ Хана: Никогаш не би можела да бидам Цеца, срам да ти е будало!

Репортер - 11.11.2015

Вистинска бура на социјалните мрежи предизвика статусот на Јелена Карлеуша за Генералната конференција на УНЕСКО одржана пред два дена која резултираше со кавга меѓѕ Карлеуша и новинарката Хана Хаџиавдагиќ.

НОВА ЕСТРАДНА ВОЈНА: Ќерката на Цеца и ја презема работата на Карлеуша!

Во Штип - 11.11.2015

Анастасија Ражнатовиќ го доби ангажманот кој е животен сон на познатата пејачка Јелена Карлеуша. Карлеуша имаше голема желба да стане заштитно лице на брендот „Balmain“, направи се да ја забележат челните луѓе, но тие не само што ја заобиколија, ...

Погледнете како Јелена му изјави љубов на Новак Ѓоковиќ (фото)

Хитпортал - 10.11.2015

Ноле пред два дена го освои трофејот во финалето на турнирот од Мастерс 1000 серијата во Париз, а како и секој пат, најверната поддршка му била Јелена. Иако не споделува често моменти од приватниот живот на социјалните мрежи, таа не можела да ја ...

Каква ќерка, таква мајка: И таа користи фотошоп, а нејзиното вистинско лице ќе ве уплаши

Хитпортал - 10.11.2015

За време на синоќешното вклучување во живо од реалното шоу „Парови“, гледачите останаа изненадени кога ја видоа Дивна Карлеуша во вистинско светло. Мајката на Јелена Карлеуша под рефлекторите без фотошопш и многу шминка изгледаше непрепознатливо.

Бремената Јелена се самоуби, еве што пишува во прошталното писмо

МК News - 10.11.2015

Неофицијално, Јелена на овој чин се одлучила бидејќи таткото на нероденото дете не и ја возвратил љубовта. Инаку Јелена зад себе ја остави својата ќерка Дејана од нејзиниот поранешен сопруг.

ФОТО: Бремената Јелена се самоуби, еве што пишува во прошталното писмо

БркајРабота - 10.11.2015

Неофицијално, Јелена на овој чин се одлучила бидејќи таткото на нероденото дете не и ја возвратил љубовта. Инаку Јелена зад себе ја остави својата ќерка Дејана од нејзиниот поранешен сопруг.

Круша под круша паѓа: Карлеуша каква не сте ја виделе досега (ФОТО)

Убавина и Здравје - 10.11.2015

Поп-пејачката Јелена Карлеуша е често обвинувана дека користи Фотошоп и дека ги „пегла“ фотографиите што секојдневно ги објавува на социјалните мрежи, а изгледа дека на тоа ја научила и својата мајка, познатата радио-водителка Дивна Карлеуша .

„Поради тебе заминувам во смрт - проштално писмо на девојка која изврши самоубиство

Сител - 10.11.2015

Нејзиното беживотно тело го пронашле спасувачките екипи во близина на брегот и случајот го пријавиле во полиција. Неофицијално, Јелена на овој чин се одлучила бидејќи таткото на нероденото дете не и ја возвратил љубовта.

Нема да ја препознаете, еве како изгледала Карлеуша пред 19 години

Сител - 10.11.2015

Јелена Карлеуша на Твитер објави фотографија од 1996 година кога имала неполни 18 години. Воочете ја разликата и ...

Нема да ви се верува како изгледала јелена Карлеуша на 18 години (фото)

think.mk - 10.11.2015

Карлеуша ја постираше на Твитер најновата своја фотографија. Како што наведе, сликата датира од јануари 1996 година, и тогаш Карлеуша имаше неполни 18 години. ​Се разбира фотографијата брзо собра бројни ...

(ФОТО) Каква разлика! – Вака Карлеуша изгледала пред 19 години

Press24 - 10.11.2015

Jелена Карлеуша објави своја фотографија од јануари 1996 година и тогаш имала неполни 18 години. Карлеуша ја постираше на Твитер најновата своја фотографија. Како што наведе, сликата датира од јануари 1996 година, и тогаш Карлеуша имаше неполни 18 ...

Ќе се наежите: Кога Марија Шерифовиќ пее песна од Карлеуша, никој не дише! (ВИДЕО)

Курир - 10.11.2015

Марија Шерифовиќ и Јелена Карлеуша се членови на жирито на Ѕвездите на Гранд, па во една пригода Марија отпеа песна од Јелена. За време на настапот Карлеуша ја гледаше својата колешка со очи полни восхит! Извор: ...

ФОТО: Бремената Јелена се самоуби, еве што пишува во прошталното писмо

Курир - 10.11.2015

Неофицијално, Јелена на овој чин се одлучила бидејќи таткото на нероденото дете не и ја возвратил љубовта. Инаку Јелена зад себе ја остави својата ќерка Дејана од нејзиниот поранешен сопруг.

О БОЖЕ: Можете ли да поверувате како изгледала Јелена Карлеуша пред 20 години?

Вистина.мк - 10.11.2015

Разликата во изгледот е очигледна и забележлива, промената е драстична. Јелена Карлеуша објави фотографија од пред 20 години, сликана во јануари 1996 година, во Австралија, кога таа имала неполни 18 години.

(ФОТО) Каква разлика! – Вака Карлеуша изгледала пред 19 години

Репортер - 10.11.2015

Јелена Карлеуша објави своја фотографија од јануари 1996 година и тогаш имала неполни 18 години. Карлеуша ја постираше на Твитер најновата своја фотографија. Како што наведе, сликата датира од јануари 1996 година, и тогаш Карлеуша имаше неполни 18 ...

Ќе се наежите: Кога Марија Шерифовиќ пее песна од Карлеуша, никој не дише! (видео)

Вистина.мк - 10.11.2015

Марија Шерифовиќ и Јелена Карлеуша се членови на жирито на Ѕвездите на Гранд, па во една пригода Марија отпеа песна од Јелена. За време на настапот Карлеуша ја гледаше својата колешка со очи полни восхит! ...

ГРДОТИЈА: Мајка и на Карлеуша без Фотошоп изгледа УЖАСНО!

Вистина.мк - 10.11.2015

Мајката на Јелена Карлеуша е позната по тоа дека како и нејзината ќерка многу сака да објавува селфи фотографии на социјалните мрежи. Но во последниот период кога Дивна се натпреварува во реалното шоу „Парови“ многу Фотошоп маски паднаа и сега може ...

(ВИДЕО) Растури: Карлеуша пее во живо – присутните шокирани!

Репортер - 10.11.2015

Јелена Карлеуша гостуваше вчера во една емисија на Гранд телевизија и повторно сите присутни ги шокираше. Таа растури со микрафонот во рака со својте вокални ...

ФОТО: Како Јелена му изјави љубов на Новак Ѓоковиќ?

Press24 - 10.11.2015

Новак пред два дена го освои трофејот во финалето од турнирот од Мастерс 1000 во Париз, а како и секој пат најверна поддршка му беше Јелена. - Мојот шампион, се гордеам со тебе!, напиша Јелена под фотогарфијата на ...

КОЈ НЕ ЗНАЕ ДА ПЕЕ? Јелена Карлеуша растури со својата изведба!

Вистина.мк - 10.11.2015

Карлеуша во емисијата „Гранд Коктел“ ги остави сите без зборови со својата изведба на една легендарна народна песна. Кон крајот на септември Јелена Карлеуша одржала вистинска лекција по пеење, а сега повторно решила да им одговори на сите кои тврдат ...

„Поради тебе заминувам во смрт, твоето чедо не ќе можеш да го бакнеш“ - проштално писмо на девојка која се фрли во ...

Press24 - 10.11.2015

Нејзиното беживотно тело го пронашле спасувачките екипи во близина на брегот и случајот го пријавиле во полиција. Неофицијално, Јелена на овој чин се одлучила бидејќи таткото на нероденото дете не и ја возвратил љубовта.

Убавата Јелена Јованова се омажила во Загреб

Република - 10.11.2015

Убавата македонската актерка Јелена Јованова се омажила за хрватскиот актер Стјепан Периќ на церемонија во Загреб каде што присустувале избран круг роднини и пријатели, објави „ Вест“ . Јелена (31) и Стјепан (32) се запознаа во 2013 година, на ...

(ФОТО) Да си ми жена… Погледнете што и порача фан на Карлеуша!

Во Штип - 10.11.2015

Атрактивната српска пејачка секојдневно добива голем број пораки, но дефинитивно една од нив посебно и го привлече вниманието. „Да си ми жена и кога би ме изневерила јас би те молел да ми простиш“ – пишал фан, а Јелена Карлеуша ја споделила пораката ...

Ќе се наежите: Кога Марија Шерифовиќ пее песна од Карлеуша, никој не дише! Видео

Во Штип - 10.11.2015

Марија Шерифовиќ и Јелена Карлеуша се членови на жирито на Ѕвездите на Гранд, па во една пригода Марија отпеа песна од Јелена. За време на настапот Карлеуша ја гледаше својата колешка со очи полни ...

(ФОТО) Јелена Карлеуша тргна во град само со лента врз брадавиците

Убавина и Здравје - 09.11.2015

Јелена Карлеуша повторно покажа дека има храброст да го облече она што малкумина би го облекле. Таа излезе од дома во елегантни панталони и во корсет од ленти, кои ѝ ги прикриваа само ...

Да си ми жена… Погледнете што и порача фан на Карлеуша!

Сител - 09.11.2015

Атрактивната српска пејачка секојдневно добива голем број пораки, но дефинитивно една од нив посебно и го привлече вниманието. „Да си ми жена и кога би ме изневерила би те молел да ми простиш“ – пишал фан, а Јелена Карлеуша ја споделила пораката со ...

Нема да ви се верува што му одговори Јелена Карлеуша на фан кој и порача, Ах да си ми жена...

think.mk - 09.11.2015

„Да си ми жена и кога би ме изневерила би те молел да ми простиш“ – пишал фан, а Јелена Карлеуша ја споделила пораката со своите следбеници, пријатели и фанови на социјалните мрежи. Погледнете како на оваа порака реагираше ...

(ФОТО) Да си ми жена… Погледнете што и порача фан на Карлеуша!

Вистина.мк - 09.11.2015

Атрактивната српска пејачка секојдневно добива голем број пораки, но дефинитивно една од нив посебно и го привлече вниманието. „Да си ми жена и кога би ме изневерила би те молел да ми простиш“ – пишал фан, а Јелена Карлеуша ја споделила пораката со ...

Да си ми жена… Погледнете што и порача фан на Карлеуша! (ФОТО)

Курир - 09.11.2015

Атрактивната српска пејачка секојдневно добива голем број пораки, но дефинитивно една од нив посебно и го привлече вниманието. „Да си ми жена и кога би ме изневерила би те молел да ми простиш“ – пишал фан, а Јелена Карлеуша ја споделила пораката со ...

Да си ми жена… Погледнете што и порача фан на Карлеуша! (ФОТО)

Press24 - 09.11.2015

Атрактивната српска пејачка секојдневно добива голем број пораки, но дефинитивно една од нив посебно и го привлече вниманието. „Да си ми жена и кога би ме изневерила би те молел да ми простиш“ – пишал фан, а Јелена Карлеуша ја споделила пораката со ...