TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Saturday, Nov 25 at 23:00h - 06:00h

Already started

GUESTS

1.4Kinterested
825going
983invited

Details


Време е за најдобриот настан за оваа година. Како круна на сите одлични журки изминатиов период се потрудивме да го донесеме еден од топ 3 артисти од светската транс сцена...

Дами и господа SUN Production со особено задоволство го најавува гостувањето на кралот на лондонскиот психоделичен звук...

TRISTAN - Nano Records UK
www.facebook.com/djtristanfanpage
www.soundcloud.com/djtristan

Специјален гостин:

DJANTRIX
www.facebook.com/DjDjantrix/

Домашна поддршка:

SOUNDKILLAH
HUMANOID

DECORATION: SUN PRODUCTION SPECIAL DECORATION and DARK FOREST https://youtu.be/KgBV7qGB37A

Одличен Line Array Sound System, најдоброто светло, големо ЛАСЕР шоу, Led Screen и многу повеќе...

Сабота 25 ноември 2017 
ВИП мала сала Борис Трајковски
Старт: 23:00

Влезници во претпродажба по супер промотивна цена за првите 500 влезници од 400 денари, а потоа 500 денари, во ПОЛА ЈУГОТОН и www.kupikartizase.com продажните места низ целата земја.