TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Thursday, Nov 9 at 09:00h - Nov 12 at 21:00h

Already started

GUESTS

171interested
36going
898invited

Details


Од 09. (Четврток) до 12. (Недела) Ноември во продавницата на Extra Sports Macedonia добивате дополнителни -30% попуст на ЦЕЛИОТ асортиман❗
Посетете ја нашата продавница во населба Аеродром, на улица 3-та македонска бригада број 1 спроти висококатниците и подгответе се за студените денови кои се пред нас.
Одберете ги Вашите омилени парчиња на чизми, патики, јакни, дуксери и останата облека од Nike, adidas, Reebok, Converse, Lotto, Lonsdale, Slazenger, Athletic и многу други Еxtra брендови.
Ве очекуваме на веќе добро познатата локација: Extra Sports, населба Аеродром спроти висококатниците.