TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Friday, Nov 10 at 21:00h - Nov 12 at 01:00h

Already started

GUESTS

50interested
52going
181invited

Details


И овој викенд не очекува луда забава со нашите најдобри дј-и.

ПЕТОК 10.11.2017
The GrooveGods со нивниот фанк звук ке не расположат максимално,за потоа забавата да продолжи со Dj Marco и најдобрите мк и ју хитови.Ви препорачуваме да не пропуштите.
Старт: 21:00
Влез Слободен 

САБОТА 11.11.2017
DJ G ги има спремено најпопуларните латино хитови за да атмосферата биде на највисоко ниво,но нема да ги заборави и најпопуларните балкански хитови со кои гарантира луда журка.
Старт: 21:00
Влез Слободен

**БРОЈОТ НА РЕЗЕРВАЦИИ Е ОГРАНИЧЕН,ЗАТОА ПОБРЗАЈТЕ И РЕЗЕРВИРАЈТЕ НА ВРЕМЕ**
Инфо и резервации:
070 313 258 Filip Kimovski
078 652 633 Ivana Mihajlovska
075 992 320 Симона Трајковска
**ПОДИГНУВАЊЕ НА РЕЗЕРВАЦИИ НАЈДОЦНА ДО 22:00**