TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

365

Има ли некој од Србија тука?

365 - 17.02.2018

Српскиот репрезентативец мечот го започна од клупата и за 21. минута на паркетот постигна 26 поени, четири скока, шест асистенции и една украдена топка. Богдановиќ имаше одлична шутерска претстава, во еден момент од мечот имаше 6/8 за три поени.