TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Сцена

Сите очи вперени во разголената Хали Бери

Идивиди - пред: 2 часа

Холивудската актерката Хали Бери (51) е една од оние познати дами кои секогаш прават мудри избори на облека кога станува збор за црвениот тепих. Сепак, овој пат никој не гледа во фустанот на Бери, туку во она што е под него.

Хале Бери: Тело што сите го посакуваат (ФОТО)

Убавина и Здравје

Елегантна и разголена Хали Бери собира воздишки од сите присутни!

ЗаЗабава

Ги шокираше сите: Хали Бери со гол задник на црвениот тепих

Хитпортал

Фемина Press24 Среќа.mk Точка КадеВечер

9 поврзани вести »

Сега малку претерала! Ариел на црвениот тепих цело време се борела со бујното деколте, на крајот константно морала да ...

Точка - пред: 1 час

Ариел Винтер, 19-годишната американска актерка позната по серијата "Modern Family", каде и натаму ја глуми "бубалицата" Алекс, е позната по своите облини кои се обидува да ги истакне секогаш кога се појавува на црвениот тепих, но и во приватниот ...

Ариел Винтер одбра длабоко деколте и висок шлиц

ЗаЗабава

Актерката од популарната серија поради градите мораше да го придржува фустанот

Сител

Деколте до папок, шлиц до гаќички

Локално
4 поврзани вести »

Меган Маркл и принцот Хари избраа: три најдобри дестинации за вашето следно патување

Женски магазин - пред: 1 час

Моментално најпознатиот пар на светот го користи своето време пред венчавката за посета на неверојатни дестинации… А, доколку немате идеја каде да отпатувате за следниот годишен одмор и не би сакале да одите на исто место како и досега, можеби тие ...

Се подготвува тв-филм за принцот Хари и Меган Маркл

Сакам да кажам

Меган Маркл ги избриша сите профили на социјалните мрежи

Ladybook

Меган Маркл ја носи својата прва тијара (фото)

Хитпортал

Црнобело Репортер Среќа.mk Exclusive.mk Попара Press24

10 поврзани вести »

Шлаканици, па ќотек: Харви Вајнстин нападнат во ресторан (видео)

Канал5 - пред: 3 часа

Продуцентот и некогашниот прв човек на Холивуд, Харви Вајнстин, кого десетина актерки го обвинија за сексуално вознемирување, во еден ресторан доби две шлаканици, за по излегувањето од ресторанот да добие и ќотек од човекот кој претходно му удрил ...

(Видео) Харви Вајнштајн нападнат во ресторан

ЗаЗабава

Харви Вајнстин доби шамари среде ресторан

Кајгана
3 поврзани вести »

Лила има нова љубов (Фото)

Exclusive.mk - пред: 28 мин

Водителката Лила Филиповска, на Инстаграм објави фотографии од нејзината нова „црвена“ љубов која викендов ја прошета низ Солун. Новите „Гучи“ чевли и стојат прекрасно. Погледнете и ...

Влечките на Лила ги носи и Боки

Репортер

Фото: Лила прошета низ улиците на Солун - сите гледаа во нејзините нозе

Press24

Лила прошета низ улиците на Солун - сите гледаа во нејзините нозе

Сител
4 поврзани вести »

Изгубете 5 килограми со исфрлање само една намирница!

Divian Arts - пред: 5 часа

Клои Кардашијан отсекогаш бил позната како полничка. Но, неодамна таа одлучи да оди на диета, а првите пет килограми ги намали само со исфрлање на една група намирници. Резултатите од диетата на Клои се видливи на нејзината фигура и секако може да ...

Прв пат после грабежот: Ким Кардашијан ги покажа дијамантите на Инстаграм

Хитпортал

Откриени најголемите лаги на кланот Кардашијан

Црнобело

ГОЛА НА КРЕВЕТ: Ким Кардашијан собира милиони лајкови на Инстаграм (ФОТО)

Популарно

Репортер Боза Таратур Попара БркајРабота

9 поврзани вести »

Наследничката на Памела Андерсон во секси издание

Friday.mk - пред: 46 мин

Кели Рорбах можеби не се прослави премногу во улогата која некогаш ја играше Памела Андерсон. Продолжението на филмот “Baywatch” не направи некои драстични успеси, но светот ја откри оваа плавуша.

Разголена на плажа: Рорбах прави вежби „опасни“ за машкото здравје

Таратур
2 поврзани вести »

Ќерката на Топалко не престанува да провоцира: Овој пат се појави без гаќички и градник - мажи, дали сте подготвени за ...

Сител - пред: 46 мин

Хелена Топаловиќ не престанува да провоцира. Ќерката на Милан Топаловиќ - Топалко е многу активна на социјалната мрежа Инстаграм, а во последната објава предизивика бурни реакции. Имено, Хелена облекла тегет фустан под кој не носела долна облека.

Ќерката на Топалко е вистинка бомба, погледнете ја (Фото)

Exclusive.mk
2 поврзани вести »

Исидора се бори со ракот, а со моќната порака до нејзината ќерка ги расплака сите

Курир - пред: 46 мин

Исидора Бјелица храбро се бори со злобниот рак речиси пет години, а оваа година не само што ја донесе болката, туку и некои убави и емотивни моменти, важни согледувања, одлични животни поуки, драги познаници .

Девојка на британски политичар брутално ја навреди Меган Маркл

+инфо - пред: 2 часа

„Мејл он сандеј“ објавил пораки кои Марни му ги испратила на пријателот, а во кои навредливо ги коментирала Меган и Афроамериканците. Водачот на британската евроскептична партија УКИП бил повикан во неделата да се повлече од должноста откако ...

Шефот на десничарската партија ја оставил девојката поради расистички пораки: "Девојките од Источна Европа ќе имаат секс и со шугаво куче за 10 долари и Биг Мек"

Точка

(ФОТО) „Што прави принцот Хари со глупава глумица за која никој не знае“

Екран
3 поврзани вести »