TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Сцена

Благица Павловска во сочен бакнеж со саканиот

Убавина и Здравје - пред: 10 часа

Нашата фолк-ѕвезда Благица Павловска го пронајде внатрешниот мир по кој трагаше неколку години наназад. Таа ја пронајде љубовта на својот живот и не се воздржува на своите обоѓаватели и следбеници на социјалните мрежи да им покаже колку е среќна.

(ФОТО ) Благица Павловска страсно го љуби Тале

Репортер

ФОТО: Во страствен бакнеж со сопругот, Благица Павловска не крие дека е заљубена

Курир

ФОТО: Во страствен бакнеж, Благица Павловска не крие дека е заљубена

Press24

Сител Скопје24

6 поврзани вести »

Ештон Качер: 10 години одев на терапија против ќелавост

Локално - пред: 10 часа

Актерот Ештон Качер призна дека бил на терапија против ќелавост веќе 10 години, но веќе запрел, објави Контакт мјузик. 40-годишниот сопруг на Мила Кунис почнал да се грижи дека ќе биде ќелав на возраст од 25 години, но престанал со третманот пред ...

Кучер по разводот со Деми Мур : Седум дена не јадев и халуцинирав

Канал5

Познатиот глумец отворено зборуваше за разводот: "Не јадев седум дена и халуцинирав"

Точка

Ештон Качер: После разводот со Деми, поминав една недела во шума

Локално

Локално БркајРабота Канал5

7 поврзани вести »

Мејси Вилијамс го пецна Трамп: „Претседателите некогаш лажат“ (ВИДЕО)

МКД - пред: 11 часа

Мејси Вилијамс во вторникот набрзинка го искритикува американскиот претседател Доналд Трамп додека разговараше за последната сезона на „Игра на престолите“ во емисијата „Џими Кимел во живо!“ Водителот Џими Кимел ѝ спомна на британската актерка дека ...

Алан Рикман изгласан за најголемиот англиски глумец на сите времиња

МКД - пред: 14 часа

Откако почина од рак на возраст од 69 во почетокот на минатата година, Алан Рикман сега е именуван за најдобар англиски глумец на сите времиња. Анкетата, во која беа оценувани „машки актери од Англија, мртви или живи“, го зеде предвид целокупниот ...

Алан Рикман изгласан за најголем англиски глумец на сите времиња

Скопје24
2 поврзани вести »

Секси прогнозерката на која не и одолеа ниту Кристиано Роналдо го осигура задникот на милионски износ!

Таратур - пред: 17 часа

Атрактивната аргентинска прогнозерка, на чии атрибути не одолеа ниту Кристиано Роналдо, одлучи да го осигура својот задник за да се заштити од сите ризици. Мариа Сол Перез, која ја нарекуваат и најсекси Аргентинка, задникот го на износ од 80.000 ...

(Видео) Државен задник број еден: Омилената позадина на сите ја осигура на 100.000 евра

Локално

Секси прогнозерката на која не и одолеа ниту Кристиано Роналдо го осигура задникот

БркајРабота
3 поврзани вести »

Холивудскиот заводник остаре но се уште мами воздишки - си фати 33. години помлада девојка

Сител - пред: 13 часа

Холивудскиот актер Ричард Гир кој одсекогаш важеше за голем заводник, сега е со 33-години помладата Александра Силва. Тие заедно го прославија нејзиниот 35. ...

Ричард Гир го прослави роденденот на својата девојка

Репортер
2 поврзани вести »

Шерил и Лиам Пејн за првпат заедно на црвениот тепих по раѓањето на нивното прво дете

Фемина - пред: 13 часа

Во изминатата недела, британските медиуми наголемо шпекулираа за разделбата на Шерил и Лиам Пејн, но парот на свој начин покажа дека не се соочува со сериозни љубовни проблеми. 34-годишната пејачка и 24-годишниот пејач заедно зачекорија на црвениот ...

Џими Кимел: "Ферги ни даде необична сексапилна верзија на нашата Национална химна"

Точка - пред: 14 часа

Изведбата на химната на САД од страна на Ферги која наиде на лавина коментари дека била ужасна и ја изведила во "џез стил" со сексапилни примеси, за време на настапот камерата успеа да ги улови реакциите на славните кои присуствуваа на NBA All Star ...

(ВИДЕО) Ферги се извини за фалш пеењето

Локално

Ферги ја упропасти американската химна

Fashionel

Американците шокирани – Ферги се извини за изведбата на химната (ВИДЕО)

Канал5

Локално Фактор

6 поврзани вести »

Негативецот од Чиста љубов ја улови најубавата актерка - претходно беше во брак со овој маж

Сител - пред: 13 часа

Момчило Оташевиќ ги собра симпатиите на жените со улогата на негативец во Чиста љубов. Младиот актер вчера наполни 28. години, а во врска е со девет години постарата актерка Јелена перчин, која пред две години се разведе, па ја започна врската со ...