TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Top Tweets - 24h
#71
после рекламата за Хедис очекувам да почне А1 ексклузив
13ReTweets60Favorites·Details
#72
Ти ја видов душата...
Разлеана низ мојата во совршена хармонија.
И не сакав да трепнам...
Да не те снема...да не се разбудам...
А ти се насмевна и во погледот ти потонав...
Сите следни утра...со тебе ги посакав.

#посветено https://t.co/vbyt48wbWN
23ReTweets57Favorites·Details
#73
- Мила вчера те сонував.
- Даа, и што правев љубави?
- Беше напупена...
- Најверојатно кокошките сум ги хранела...
хахахаааа
15ReTweets46Favorites·Details
#74
Haribo bonboncinja 😍 https://t.co/8O90RjuFAL
17ReTweets54Favorites·Details
#75
Сами на себе сме си најголема кочница во животот.
16ReTweets45Favorites·Details
#76
Глеам дека Бујар Османи, Артан Груби и остала багра одлично ја водат политиката на Албанија..
25ReTweets87Favorites·Details
#77
Господине @Zoran_Zaev во случај да немате идеја како да ги зауздате клошараните од дуи - има еден магичен збор. Попис. Навистина е магичен, пробајте го некогаш
19ReTweets70Favorites·Details
#78
#фф @Deal2D cheers darlin 😚 🥂
9ReTweets12Favorites·Details
#79
Некои работи можеш едноставно да ги осетиш, без некој притоа да ти ги објаснува.
19ReTweets42Favorites·Details
#80
Она кога мисли дека си го заборавила роденденот на мајка му, а уствари тој заборавил...
- Иначе на мајка ми и е роденден денес.
- Иначе на мајка ми вчера и беше.
-
7ReTweets13Favorites·Details