TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Top Tweets - 7d
#1
Отворив маркетинг агенција и официјално! Се вика Брокула.
Се бави со:
-Интернет маркетинг СВЕ
-Веб дивелопмент
-ПР, особено кризен ПР
-Медиа закуп
-Организирање настани
-Преведувачки услуги #суцки

Масовен РТ да покажеме зошто сме најјаки
За секој клиент ќе вработувам твитерџија
244ReTweets340Favorites·Details
#2
Ивона не зела кредит, па сега да го враќа, Ивона проневерила пари и го оштетила буџетот на народот за повеќе од просечна значителна сума.

Сè освен затворска казна за нејзините криминали е потсмев за граѓанската борба за правда и искривување на истата.
173ReTweets361Favorites·Details
#4
Друштво ве молам помогнете ни да се прошири видеово во Америка и Канада

Ова е еден од проектите на Здружението Сплотени срца и наши соработници како Флоријан, со кој ќе ја оствариме нашата мисија : РЕХАБИЛИТАЦИСКИ ЦЕНТАР ЗА ДЕЦА И ВОЗРАСНИ ВО ШТИП

Благодарам од 💗 за подршката https://t.co/WcrqyzRF87
216ReTweets163Favorites·Details
#5
Сакале признале или не, Македонија никад не изгледала потажна и побезнадежна. У времето на Груевски оптимистички се надевавме дека ќе биде поарно кога ќе си замине. Сега ни тоа го немаме.
126ReTweets417Favorites·Details
#6
Мајцата шо ја носеше Ивона со "јас не сум А1 јас плаќам данок" ќе се продава на аукција. почетна цена 1000 еур
130ReTweets370Favorites·Details
#7
За Ивона судот како особено олеснителна околност го земал фактот што и она влезе во собрание на 27 Април.
122ReTweets366Favorites·Details
#8
Луѓево не можат до пензија да стигнат,овие сакале да ја дигнат старосната граница.Пола друштво сме без родител,а кај некој и без два,ракот ни ги изгоре фамилиите,имаме по 30 години.За што работеле нашите родители?По 40 години стаж имаат!Има ли бе некој нормален у таа ваша Влада?
136ReTweets322Favorites·Details
#9
Најголем страв во пензионирањето на 67 години ми е дека кога ќе починам на работното место со главата ќе удрам во тастатурата и ќе го избришам цел проект ☹️
123ReTweets347Favorites·Details
#10
Позитив на денот!!! 😂 https://t.co/Uk1vikVkYg
107ReTweets380Favorites·Details