TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Top Tweets - 2h
#91
Јас и Ти овде ❤❤ https://t.co/cQedlvHboX
1ReTweets8Favorites·Details
#92
Денес ми е радосен ден, полна со намери, и не ми ни текнува. Кога мислам на вознемирување, не знам жена што не го искусила, и некои денови сум гласна, и не знам како сте слепи на тоа што се случува. Ама знам. Полесно е така.
1ReTweets8Favorites·Details
#93
Она језиво чувство кога ќе те заследи некое детуле... Оди таму читај лектири, уште една недела имаш од распустот, батали Твитер!
1ReTweets7Favorites·Details
#94
И сега кој е крив што Македонија ни е у гомна до гуша?
3ReTweets1Favorites·Details
#95
Уреду е што си сељак немора да га шлајфуеш авто пред Гимназију ќе удариш дете да ти ебу све ненормално
1ReTweets7Favorites·Details
#96
Дај му на Фиромец контактна емисија и ФБ и ќе ги реши сите проблеми во светот и пошироко.
Кажи му на Фиромец да дојде, да поддржи, да се избори за нешто за негово добро - штроцовача!!!
1ReTweets7Favorites·Details
#97
Ако нема купувано во Бамбус Оаза ептен е мала за тебе
0ReTweets10Favorites·Details
#98
@ArslaJeMeniBog @podzemnavoda @nalutilus Врз основа на кој закон ќе пријавиш? Немаме закон кој повлекува казна за сексуално вознемирување ако притоа не е извршен насилен полов акт. Хаштагот е да се буцнат институциите да поработат на таков закон. Не бии Љупче Златев 😒
1ReTweets7Favorites·Details
#99
Ало Бардовци?? https://t.co/Z2ohM3q6nf
2ReTweets4Favorites·Details
#100
Филмиште! https://t.co/ZMyZQq0Q3J
2ReTweets4Favorites·Details