TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Top Tweets - 2h
#31
И Љупче се јави :) https://t.co/HGZrKKQZR9
4ReTweets9Favorites·Details
#32
да немаш трауматично, макар и само негативно искуство е супер, као браво за тебе, ама да немаш никакво чувство за емпатија на тој што имал и да го негираш неговото искуство ми е подолно од нечовечки
4ReTweets16Favorites·Details
#33
Ми треба мир ...:(
3ReTweets11Favorites·Details
#34
Најјако ми е шо у турска серија, некој извесен Омер ја пее Лихнида кајче веслаше
3ReTweets6Favorites·Details
#35
Некои викаа дојде живот, дојде слобода, но Американскиот Фридом Хаус кажува дека во Македонија не само што нема дојдено живот, а уште помалку слобода туку Македонија е заробена земја во која се шепоти.
7ReTweets14Favorites·Details
#36
Не разбирам зошто луѓево нејќат да бидат оригинални на свој начин туку бледа копија на некој друг.
3ReTweets5Favorites·Details
#37
Дечки треба ми ваша помош. Една твитерџика ми обеќа дека ако успеам на овај твит да соберам 70 рт и 300 фејва, ќе ми прате цицки у ДМ, шо би значило и остварување на мојо долгогодишен сон, да добијам цицки у ДМ. Сега е време да ја покажете вашата хуманост и помогнете на брат...
3ReTweets8Favorites·Details
#38
Name a more iconic duo. https://t.co/ewbhQpKvvI
5ReTweets14Favorites·Details
#40
смешен и глупав ти е хаштагов на жените нели?
и на љупче златев му е. think about it.
4ReTweets11Favorites·Details