TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Top Tweets - 2h
#51
-Зермат -
Швајцарија!!! https://t.co/FnVXwplU7Q
3ReTweets15Favorites·Details
#52
Од супер моќи :
зборам кога не треба.
3ReTweets10Favorites·Details
#53
БРАВО!!!!👏👏👏👏👏 https://t.co/sTnug0FmbN
3ReTweets6Favorites·Details
#54
Новогодишна честитка за децава пратена на 25 декември, стигна денес, 16 јануари (од Аеродром до Центар). Ваљда на скијање во Аспен била... https://t.co/u6HfnpCOEF
2ReTweets18Favorites·Details
#55
"КУПУВАЊЕ ПРЕКУ ИНТЕРНЕТ"
НЕ, благодарам.
Можеби сум старомоден, ама додека не го видам производот лично, не го земам.
😊😊😊
2ReTweets14Favorites·Details
#56
Тоа што барате имиња за #сегакажувам е за задоволување на вашата патетична фиромска радозналост со надеж дека ќе се претвори у калакурница а вие ќе фаќате сеир. Ево име браќа: т а т к о т и
4ReTweets8Favorites·Details
#57
@pilula12 @tviterana Зашо го соблекуеле за лоботомија? Да ги пријави треба.
4ReTweets8Favorites·Details
#58
Колку побрзо сфатите дека сте за греови, толку побрзо ќе се одлогирате од твитер и ќе се фрлите од зграда.
2ReTweets13Favorites·Details
#59
@tviterana 4 пати опериран?
Личи на најмалку 14.
3ReTweets9Favorites·Details
#60
Joy Division - Heart and Soul https://t.co/lXqeK1nIEK via @YouTube

Не можам да престанам да ја слушам, one will burn
2ReTweets10Favorites·Details