TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Top Discussions
#51
#52
Голема благодарност до сите што пишаа дека врне снег, стварно немаше да видиме
12Tweets4Users·Details
#53
лукаку ќе биде флоп, as usual.
11Tweets4Users·Details
#54
Од денес официјално прекинувам да пијам било какво кафе или све шо содржи кофеин. ok except green tea, i need that shit.
11Tweets4Users·Details
#55
Домаќински во недела https://t.co/lxWcDkr21P
11Tweets4Users·Details
#56
Прва асоцијација на снег во февруари ми е февруарскиот поход зошто у трето, требаше да пишуваме состав на темата и татко ми (многу озбилно го сфаќаше школото) ме однесе кај соседи, партизани, кои биле таму, да ми раскажуваат за походот. #ТраумиОдДетство
6Tweets5Users·Details
#57
Животот нуди шанси, а технологијата опции.
А ти ?
6Tweets5Users·Details
#58
.@JunckerEU gets the red-carpet treatment from @Zoran_Zaev @VladaMK. Good start to the President’s W #Balkans tour w @JHahnEU. @eu_near https://t.co/6xMKNcsNKP
6Tweets5Users·Details
#59
А, тоа крстот гаден на Тодор Петров во Аеродром, ќе го оставате така, пошто кај смеете крст да тргнете, не дај боже.
10Tweets4Users·Details
#60
Ако дождот врне, а снегот паѓа зошто не викаат падежи од снег ќе има на повисоките места? Туку викаат врнежи од снег?
10Tweets4Users·Details