TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

(o) hole @0nf1ree
#reach: - -
#followers: - -
#1
Кој нема среќа у љубов...😂 https://t.co/Nm2VZHPGZ4
3ReTweets12Favorites·Details
#2
Имаш среќа што ретко пијам, иначе ќе ти го расипев телефонот од звонење!
5ReTweets5Favorites·Details
#3
#ФФ @Matikule @MeTheLordD @kulminatorka @perra_fria @KejtofAragon @m_kynthia @JaoPokojniToza @haotichna @mindplumber @MaximOvertroll @karsijak и @JasnaKoteska затоа што е една од пореалните фаци на ТЛ! 🤗🤗🤗
3ReTweets9Favorites·Details
#4
Жениве се претерано комплицирани.
2ReTweets6Favorites·Details
#5
Од утре у теретана!
*јаде Вили за доручек и вика од сл ден.
Од утре на базен!
*јаде торта и пие литро кока за доручек и вика од сл. ден.
2ReTweets5Favorites·Details
#6
Заплакав кога те видов како плачеш ...
1ReTweets8Favorites·Details
#7
@snowgirly2 Со вакви "умови" никад од нас Држава нема да биде. НИКАД! Н И К А Д !!!
0ReTweets11Favorites·Details
#8
@MaximOvertroll Братов го памтам уште на ФБ пред 5-10години се препукаваше со сите што се против СДС ... т.д "граѓа… https://t.co/OVG5tBXGeV
2ReTweets3Favorites·Details
#9
А ќе речеш охриѓани биле катиљ луѓе 😂😂 https://t.co/h13ml7ISQS
1ReTweets5Favorites·Details
#10
@indig05alpha *завршува боса со многу плускавци на крај :))
0ReTweets8Favorites·Details
#11
Денов ми почна со:
Мајка ми: леее ама си грд со тоа брадата не можам да те гледам ваков!
#еднаемајка
0ReTweets7Favorites·Details
#12
@Zlatna_Kniga @straight_ 😂😂😂 го обожавам профилов
1ReTweets4Favorites·Details
#13
1. Глуп
2. Поглуп
3. Најглуп
4. Ја
5. Колегава
1ReTweets4Favorites·Details
#14
Текстов од песнава буквално ме по ре ме ту ва!

https://t.co/U3oc6dK7fQ
1ReTweets4Favorites·Details
#15
Чекајте малце другари.Стевчо е говнар и заслужуе затвор ама нели нема да биде како досега @VladaMK ги имате напаѓачите на снимки.Реагирајте
1ReTweets3Favorites·Details
#16
1ReTweets3Favorites·Details
#17
Просечен жмроња ќе ти рече: Ама Јован лежеше во Хаг...

Па ваљда затоа од кога се врати и Бизнисмен стана + полити… https://t.co/b1bbTtvySt
1ReTweets3Favorites·Details
#18
#ФФ за @MeTheLordD @perra_fria @travarka_ @AnaFiljana @JaoPokojniToza точкарот итн. Убав викенд!
1ReTweets3Favorites·Details
#19
Да се разбереме - Не е лошо тоа што постојат луѓе кои што кењаат И против ВМРО и против СдСм туку лошо е што вие сте поделени на наши и ваши
1ReTweets3Favorites·Details
#20
Тргнете ги билбордите со сите кандидати за градоначалници - не можам да ги гледам.

Fixed. https://t.co/yw0yR4xRiv
1ReTweets3Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1La Perra Friaperra_fria95
2the lordmethelordd47
3Чорбаџи Јаcorbadzija15
4Божицаkulminatorka13
5Ана Ресанаanafiljana12
6Џусоф Лемонvelko_a11
7Dzole & Pin kodgmarchin11
8Јана Бананаjpes310
9Ибе Паликуќаibe_palikukja10
10Кетрин Арагонскаkejtofaragon8