TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

®еволуција @___yin__yang___
#reach: 24668   ( 1384th )
#followers: 1663   ( 1945th )
#1
Животот ми е "појма немам како се прај то ама ќе одам да се снајдам"
4ReTweets10Favorites·Details
#2
Ако работиш за друг работи така шо другиот ќе те бара назад кога ќе дајш отказ.
2ReTweets10Favorites·Details
#3
И денес не заборавајте да објавувате сексој на интернет пред непознати и притоа да ги сликате пораките на непознатите шо ве замараат.
2ReTweets9Favorites·Details
#5
Денес имаше таков снег од кој се праеја лесно, тврди снежни топки. Внук ми уживаше во неговите сликовити информации.
2ReTweets5Favorites·Details
#6
"се држам" https://t.co/vdkWmuc6gP
1ReTweets6Favorites·Details
#7
Пуштете ги децата да го прошетаат светот порано, за да ви бидат благодарни подоцна.
0ReTweets7Favorites·Details
#8
Нечија тага не мора да значи повик за помош. Сослушај добро, не ти е побарана.
0ReTweets6Favorites·Details
#9
Природата никогаш не брза, а сепак успева да го одржува цел универзум.
1ReTweets2Favorites·Details
#10
Ми фали мојата родна планета.
1ReTweets2Favorites·Details
#11
*клекнува на едно колено.
"леле 😍"
*спушта и друго колено.
"🙄 шопрааајш?"
*те молам кажи кај ми ја скри играта. 🛐
"го удира со чантата неколку пати"
0ReTweets4Favorites·Details
#12
Сите оние уметнички души коишто станале славни и моќни, ама останале автентични, свои и човечни, ако се соберат на едно место, е то е сине ендемски вид.
1ReTweets1Favorites·Details
#13
Од успеси успешно ја имам претставено Македонија во водење љубов. *she shined.
0ReTweets4Favorites·Details
#14
Арен?
Не.
Оти?
Оти да не...
0ReTweets4Favorites·Details
#15
Погодете кој не троши за нова година а се забавува, пие и заработува? Шанкер! Шанкер чу да будем.
0ReTweets3Favorites·Details
#16
Пепелашка: овие глувчиња ми се најдобри пријатели
Принцот: ахам.
Пепелашка: си пееме заедно.
Принцот: хмм.
Пепелашка: исто така, тие ме облекват.
Принцот: мислам дека не заслужувам да те имам.
0ReTweets3Favorites·Details
#17
Во случај на вишок сијалички. https://t.co/HPj7Sxkp5W
0ReTweets3Favorites·Details
#18
"Мирисаш на друг.
Не, не се мирисај однадвор.
Мирисаш неодоливо однадвор! Мирисаш одвнатре, криеш убавини, ама не се за мене."
0ReTweets3Favorites·Details
#19
Во моја кола:
Нема јадење.
Јас бирам музика.
Држи ова маска.
И ова оружје.
Ќе ограбуваме банка.
Не биди пичка.
0ReTweets2Favorites·Details
#20
Кога веќе...шо да не. https://t.co/RfVTuQVIbY
0ReTweets2Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Shareaholicshareaholic1
2вина невинаnalutilus1