TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

ЈаС со БрАдАтА @_jo_van
#reach: 28290   ( 1247th )
#followers: 6487   ( 351st )
#2
Почна и 300 грама чоколада да ми е малку ☹
6ReTweets30Favorites·Details
#4
За секоја болест нема лек...
4ReTweets16Favorites·Details
#5
Дневна доза љубов 😘 https://t.co/TquOxJgRp4
3ReTweets15Favorites·Details
#8
Ми рече идиот 💔😢😭
1ReTweets15Favorites·Details
#9
Уште малку ми остана 😢 https://t.co/lklvaBIx8J
0ReTweets18Favorites·Details
#10
#ДоброУтро ☕ кој ќе прави?!
1ReTweets14Favorites·Details
#11
Останите така одам по еклери да купам 😁
2ReTweets11Favorites·Details
#12
1ReTweets12Favorites·Details
#13
Кој што спие...
-Дечки ај не се дерите!!!
1ReTweets11Favorites·Details
#14
Се' во животот е пролазно, а зошто пак да не...
1ReTweets9Favorites·Details
#16
Да ја завршиме годината како што е редот со TUBORG https://t.co/w3ws6TkI0l
0ReTweets10Favorites·Details
#17
Пионир 😍 https://t.co/RUTJtz5s58
0ReTweets10Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1👽Aлиен'ка👽 ex Angel Dust🚬zeznataskorpija91
2💖Џесика Недопирливата💖jovanka00845
3Дисперзијаdisperzija28
4Тиквaрaнasanavabic21
5Кукуњавскаemmyllija21
6RedWinejassumzimitebe12
7една неБитнаnanu9900111
8Д.Д.Ј.drndrnjarinja_10
9Дарлаmitevskad10
10Katykanunis_18