TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

mahamudra @_mohadeva
#reach: - -
#followers: - -
#1
У Скопје кога врне, чадор повеќе се користи странично, против прскање од дебили со коли 🎉
44ReTweets177Favorites·Details
#2
Ajde da vidime dali ovoj esenski topol chaj kje donese 250 fejva. https://t.co/QcXV31PUpl
17ReTweets109Favorites·Details
#3
za ova se imam potreseno najmnogu vo zhivotot. https://t.co/oKeVE1P3Jg
22ReTweets86Favorites·Details
#4
22ReTweets77Favorites·Details
#5
00:06 е вистинско време да станам од кревет и да го наместам тепихот со комодата у иста линија пошо боде очи.
11ReTweets88Favorites·Details
#6
да ви разубавам тајмлајн. https://t.co/eLlnKXrlZY
8ReTweets80Favorites·Details
#7
-shto se deshavashe vchera od 2 do 5 sabajle?
- https://t.co/Lbekkpmi8n
12ReTweets64Favorites·Details
#8
17ReTweets40Favorites·Details
#9
Штета е од толку колешки на работа, кафето да ти е најјако.
13ReTweets45Favorites·Details
#10
7ReTweets49Favorites·Details
#11
Кој ти е омилен суперхерој?
-Дилерот.
11ReTweets30Favorites·Details
#12
Denov e tolku za nikade shto bi go stavil vo top tviterdzii.
9ReTweets35Favorites·Details
#13
Vlakna na sapun za race mi e ednakvo gadno kako vlakno u jadenje.
7ReTweets41Favorites·Details
#14
8ReTweets33Favorites·Details
#15
-gi pomina site granici.

jas: https://t.co/B6sfvQMKpS
6ReTweets39Favorites·Details
#16
Не приметив дека снемало струја на работа, пошо не ни работам 🎉
8ReTweets32Favorites·Details
#17
7ReTweets35Favorites·Details
#18
Еднаш у живот се имам осетено немоќен, кога бев на веце шоља и го слушав кафето у кујна како претекува.
7ReTweets34Favorites·Details
#19
Кога животот ти дава глупи колеги, тролај ги.
8ReTweets29Favorites·Details
#20
Животе, запалена цигара од обратна страна.
8ReTweets29Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1[Не]Видливиот™jovica_c59
2Кокошschiffer_pg1415
3Д-р Медоris_klitoris13
4UltraViolet Heaven6_7characters13
5боргasimilacija12
6Каља ☆katemagritte12
7ананастасија. 🍍ananastasija19
8Д.Д.Ј.drndrnjarinja_8
9Марсовчеthe_aliengirl7
10Средаmpatgod7