TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

На Шивец поголемата @_ne_go_tinka_
#reach: 86187   ( 184th )
#followers: 7301   ( 279th )
#1
се ви пишува на сликата,
ваше е да ретвитате додека не стигне до оној шо има љубов за овоа
фала ви ♥ https://t.co/QR0ccf2epb
107ReTweets52Favorites·Details
#2
Другари и другарки
Некој шо оде со кола утре накај Неготино или Кавадарци накај четири попладне има ли?
Ретвитните ако не ве мрзе дека стварно ми е и битно и итно!
Фала многу!
38ReTweets10Favorites·Details
#3
добра ви вечер здраво се бендисав ако ли хејтајте ама и среќен празник https://t.co/P60qnQkSpF
2ReTweets63Favorites·Details
#4
Дечки и девојки од Неготино,
еден повик до сите вас, 28 секунди читање за помош.
Ве молам ретвитните, многу благодарна ваша Буба https://t.co/ABZDwOq0zB
14ReTweets5Favorites·Details
#5
Дечки еден оглас за работа, споделите доколку сметате дека може да помогне на некој:
Се бара девојка/момче за работа во Coffee&friends. Телефон за контакт 070/ 354-975 до 20:00 часот.
15ReTweets1Favorites·Details
#6
Дечки да не си оде некој од Неготино накај Скопје денеска накај два или пет
Ај рт ве молам итно е малку фала ви
14ReTweets1Favorites·Details
#7
А да напраиме добрина вака пред крајот на годинава?

Без храна, струја и затоплување – Самохран татко на две деца едвај врзува крај со крај https://t.co/d0jEYPac1I via @Скопје24
10ReTweets8Favorites·Details
#8
хахахаха леле па вие шо се ситат на сликата прво неготинче породено у кавадарци
дечки породилно у неготино нема може 10,15 години
опрајте се
3ReTweets14Favorites·Details
#9
Izvineto vi eeeee na siteee https://t.co/rGNSCUUTkw
1ReTweets20Favorites·Details
#10
чекајте малку другари https://t.co/qtXUOiWHVE
0ReTweets20Favorites·Details
#11
дечки
некое место во Аеродром кај шо одат луѓе со лаптопи да учат, работат и слично, постое ли?
Фала ви.
5ReTweets4Favorites·Details
#12
колку прекрасно зборува Раул 😍😍😍
0ReTweets17Favorites·Details
#14
или ако сакате вака https://t.co/voLxmvTKZN
2ReTweets9Favorites·Details
#15
хахахахахахахахахахахахаха леле леле хахахахахахааххаха дечкииии а со авион ќе може ли да влеваме у скопје лелелелелеле
1ReTweets8Favorites·Details
#16
имам утре еден настан и треба да бидам слики од волонтирање
и ја најдов ваа
шо е најубаво на сликата
таа вистинската италијанка позади тебе љубице, ти со оваа смрдената цигара сигурно не си https://t.co/MBC5foF3zL
1ReTweets7Favorites·Details
#17
дечки може ли некој да ми прате видео од човекот у инвалидска количка шо се обидува да живее на нашите тротоари, го барам не можам да го најдам
фала ви
3ReTweets0Favorites·Details
#18
замисли да направам дете и го родам и оде у прво одд и ја чита таа лектирата со тие изговори од литература
мојта мајка чита по една книга на ден, јас забушавам во последните години али никогаш скроз
јас стварно не знам шо би правела да сум на место на родителите
1ReTweets5Favorites·Details
#19
дечки реал изгуби
еве и слика од мене се у име да најдиме некој за кутрето
ама сум досадна а? https://t.co/WihSXE2RCV
0ReTweets8Favorites·Details
#20
@pretposledna отсекогаш те замислував прекрасна и у право сум била
0ReTweets7Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1pardon my frenchlilika_____10
2[Не]Видливиот™jovica_c9
3Chlamydiaeschiffer_pg148
4i999yi999y8
5dat niqqa bетмен🙄😒dimitrov_17
6Пердуфpikabu006
7Кимоklipkje5
8UltraViolet Heaven6_7characters5
9Големиотgolemsum5
10Дуле СавичⓇshushmula4